2733
2734

پیش پدرش کار میکنه و اون ازش خواسته بره یه کاری رو انجام بده من گفتم پس جمع میکنم منو ببر پیش مادرم اینا گفت نه خونه بمون خطرناکه چراغ خونه خاموش بمونه و اینجا بمونی خیالم راحت تره کلی هم خرید میکنم نیاز نداشته باشی بری بیرون بگو مادرت بیاد پیشت گفتم نمیاد بچه کوچیک خواهرم پیششه و کارهای پدرمو داره بنده خدا.گفت پس میگم مادرم بیاد پیشت.گفتم اگه میاد بگو بیاد.اونم اینقد مغروره فقط میخوام ببینم چه جوابی به پسرش میده  حالا خوبه چند روز مسافرت بودیم چراغ خونه خاموش بود و اشکالی نداشت!!!چقد ذوق کرده بودم برا موندن خونه مامانم اینا

حس خوبیه یکی رو داشته باشی هی بیاد در گوشِت بگه کاش زودتر پیدات میکردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگه دوس داری بری خب صحبت کن باهاش

ولی خب بهشت یع زن خونه خودشه 

اگه با مادرشوهرت مشکلی نداری بنظرم خونه بمون

پرنسس کوچولوی بابا ، مانکن تمام‌عیار 😌 قد ۱۶۴ 🌴 وزن اولیه ۱۰۷ 😱 وزن فعلی ۴۹ 🎯 همه‌ی اون نوشابه ها، بستنی ها، چیپس ها، کیک ها، تولد هایی که به تنقلاتش لب نزدم، عروسی‌هایی که فقط سالاد خوردم، شب‌هایی که از درد ورزش تا صبح خوابم نبرد و حسرت یه دل سیر ته‌دیگ خوردن بالاخره پاداشش داده شد !راز لاغری من : اعتیاد به ورزش، کنترل اشتها و کالری، صبحانه شاهانه و داشتن یک الگوی تناسب اندام.پیشنهاد فیلم و آهنگ و سوالی راجع مد و زیبایی داشتین در خدمتم❣ متعهد به همسر آینده‌ام 💍 به شیعه بودنم افتخار میکنم 🕋 #مثبت_بیاندیش
اگ میگف برو جایی جای تعجب داشت

خواهرم اگه شوهرش نباشه میره پیش مادرم.حالا نمیدونم شاید هم مادرشوهرم قبول کنه بیاد ولی من راحت نیستم باهاشون

حس خوبیه یکی رو داشته باشی هی بیاد در گوشِت بگه کاش زودتر پیدات میکردم!

نرو حوصله داریا

اگه میگفت خونه نمون مشکوک میشد

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2706