2726
عنوان

یه چیز عجیب+کلی عکس اثبات سفر در زمان در پست اول😲⛔❌

| مشاهده متن کامل بحث + 2268 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این اقا از سال ۲۰۲۱به سال ۱۹٠۱ سفر کرده و ۳۵۰دلار پول همراه خودش داشته  اونجا میبینن اینهمه پو ...

خب کی از سال ۱۹۰۱خبر میده ازین اقا که زندانی شده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
این کفش مربوط ب زمان مغول هست که الان کم کم ترند میشه و مارک ادیداس داره عکس مال الان هم میزارم

چقد ساده ای آخه 

این کفشا رو از پوست حیوانات درست میکردن اینم پوست ببره 😐

چقد زود باورین😅

واقعا

احساس می کنم سال ۲۰۰۴ اینطوراس که تازه گوگل اومد بود و عکسای فتوشاپی مد شده بود، همه انگشت به دهان میموندن😂😂

ولی الان خداییش زشته گول این فتوشاپ ها رو خوردن🥴

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
یعنی دوباره بعد از مدتی میومدی همونجایی ک بودی 

خو میومدم ولی گذشتمو تعغیر میدادم کاری ک کرده بودم و دوباره انجام نمیدادم

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝
اقاعه خودش اخرای سال ۲٠۲۱میاد تعریف میکنه دیگ🤷🏻‍♀️

سندو مدرک داشته برای اثبات صحبتاش؟؟

بچه بودیم تی وی یه فیلمی میداد یه گروهی بودن تحقیق درباره چیزای عجیب میکردن ولی سفر درزمان توش نبود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
واقعا احساس می کنم سال ۲۰۰۴ اینطوراس که تازه گوگل اومد بود و عکسای فتوشاپی مد شده بود، همه انگشت به ...

من به اینکه هیچ چیز غیر ممکن نیست باور دارم

ولی آخه باید آدم واسه حرفاش دلیل مدرک محکم داشته باشه

تا خودم با این ماشینه یه دور تو زمان نزنم باور نمی کنم 😅

سندو مدرک داشته برای اثبات صحبتاش؟؟ بچه بودیم تی وی یه فیلمی میداد یه گروهی بودن تحقیق درباره چیزای ...

اره فیلم داشته 

من یبار تو منوتو پخش میشد دیدم 

از لحظاتش فیلم گرفته بود الان اسم اقاعه نمیدونم چیه ک برم نت

2706