عنوان

شما باشین همچین دختریو خواستگاری میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4012 بازدید | 185 پست

اگر از اون خانواده‌ها هستین که با تنها زندگی کردن دختر مشکل دارین خب حرفی باهاتون ندارم، ولی اینکه با خانوادش قطع ارتباطه ممکنه مشکل‌ساز باشه. خیلیا این روزا تنها زندگی می‌کنن من خودم از ۱۸ سالگی که اومدم تهران تا اژدواجم (۳۰) خونه داشتم و تنها بودم، ولی با خانوادم اوکی بودم. اینم فراموش نکن که بعضی از خانواده‌ها به شدت آزار میدن و جدا شدن ازشون برای بچه‌ها نعمته‌. تو همین سایت ببین روزی چند تا تاپیک هست از اذیت و ازار خانواده بخصوص بعد طلاق که همشون میگن اگر پول داشتم خونه جدا می‌گرفتم

بنظر من ی تحقیق کنین هر طور شده با خانوادش ارتباط بگیرید تا ببینید قضیه چی بوده ی وقت خدای نکرده بعد از ازدواج میگ توام با خانوادت قطع رابطه کن ب چ دردی میخورن

تازه وارد نیستمااا دومین کاربریمه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خانم زندگی تنها و مستقل و بدون اتکا به خانواده رو پذیرفتن . برادرتون هم اگاهانه انتخاب کردن و میتونن با حداقل تشریفات ازدواج کنن 

وقتی با خانواده   خودش قهره دیگه مادر شوهر پدر شوهر کجا و پیش کی برن خواستگاری ؟ 

خودشون مدرن و مستقل ازدواج کنن شما هم دورادور رسم ادب و مهربانی رو به جا بیارین 

توقع این تشریفات و بند و بساط در مورد سبک انتخابی زندگی ایشون انقدر ضروری نیست که مانع ازدواجش:بشه

خانواده خیلی مهمه.. جلوی داداشتو بگیر و حواستون بهش باشه 

پس فردا همین برادرت اگه خانومش خوب نباشه میاد پیله شما میگه شما باید راه درستو به من نشون میدادین 

اول درباره خودش و خانوادش خوب تحقیق کنید و از خانوادش دلیل این سردی رابطه بینشونو بپرسید و بعد از آشنا یا همسایه درباره اون خانوم

2728

خب شاید راست میگه ،هستن خونواده هایی که بعد طلاق پشتیبان دخترشون نیستن ،گناه که نکرده 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

داداشت دیده پسندیدع

وقتی همه دارن یه راهی رو میرن  بدون اون راه حتما راحت ترین راه بوده       که همه میتونن برن ، پس حتما اشتباهست                            چون هیچ چیز درستی راحت به دست نمیاد💙       اینجا ساکتم باشی فکراتو 🚫قضاوت🚫 میکنن
چرا بازی گل کوچیکه؟

مثال زدم :| 

منظورم این بود زندگی بازی نیست  

که مسخره بگیریش

شاغل.متاهل‌.شهروند‌‌استانبول‌ترکیه.                          حال‌دلم‌با‌،تو‌خوشه‌بغضت‌صدامو‌میکشه!-این‌عشقه هرجا‌که‌میرم‌مقصدی‌با‌من‌به‌دنیا‌اومدی!‌-‌این‌عشقه

ببین خانواده آدم خیلی مهمه هر چی باشه حتی معتاد باشن یا خیلی بد ادم باید حرمت خانواده رو نگه داره جلوی غریبه نگه به دردم نمیخورن این خیلی بده منم بودم مخالفت میکردم من خودم زندگیم تباه شد از دست خانوادم رفت و امدیم ندارم اما هنوز شوهرم نمیدونه جلوی کسی نمیگم حرمتشونو حفظ میکنم بالاخره خانوادن.... این حرف که خانوادم به درد نمیخورن خیلی حرف بزرگیه کسی که از خانوادش بگذره دیگه بقیه که بماند ....

ارع چون من قرار نیس باهاش زندگی کنم دا اشم قراره باهاش زندگی کمع

بعد اگر همون دختر مشکلاتی برای زندگیتون درست کرد باز هم میگین آره موافقم چون قرار نیست باهاش زندگی کنم؟ !!!

ببین نمیتونی یه نشونی از خانوادش پیدا کنی

چرا شماره خونه مادربزرگش و شوهرسابقشو داده به داداشم. اگه ریگی به کفشش بود این ریسکو نمیکرد. ولی اینم گفته که هیچوقت منو از شوهرم نپرسی و کنجکاوی نکنی. اگه میخوای واقعیت رو بدونی پرونده های دادگاهمو بریم نگاه کن. 

2706