2737
2734
عنوان

شما باشین همچین دختریو خواستگاری میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4014 بازدید | 185 پست
ما پسر خودش انتخاب می‌کنه ؛ نه خواهرش

والا من همیشه فکر میکردم ازدواج خیلی شخصیه و به هیچکسی هیچ ربطی نداره تا اینکه پسرخالم یه دختر سلیطه رو آرود تو فامیل و کل خاندان رو به هم پیچید و توزندگی همه از جمله من مشکل ایجاد کرد و کلی بهم ضربه زد و فهمیدم اصلا شخصی نیست 

وقتی یه فرد جدید قراره وارد به خانواده ای بشه باید خیلی محتاطانه رفتار کرد

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی از دل شکوندن میترسم نه بد میگم نه خوب. سعی میکنم مث خواهرشوهرم خوب باشم باهاش ولی چرا این ح ...

همین که نصف بیشتر حقوقش رو خرج اون خانم میکنه حتما وشدیداً عاشقشه

دیدم ک میگم

2731

اسی داداشت چند سالشه؟

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده
کوچیکه حتی از من ۲۱سالشه.خیلی سادس. دریده و باسیاست و تیز نیست. من چندبار دیدمش. نه میگه خونوادم مقا ...

شاید از زرنگیه زیادش باشه که به سادگی میزنه

من واقعا به چشم زیاد دیدم و چشمم ترسیده

از قدیم گفتن از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به توی دارد

بازم خدا بهتر میدونه قضیه چیه

بفرستشون مشاور

شما مردی هستین که کامل به بلوغ فکری و جنسی رسیدین.افرین به شما.خیلی خوشم اومد👍الان اکثر پسرا فقط ی ...

خواهش میکنم ،درکل نظرم این بود که جدا شدن یه خانم تو زندگیش نباید مانع ازدواج بعدی باشه،یا تنها زندگی کردنش،یا گذشته طرف،مهم اینه از این به بعد قصدش زندگی کردن باشه حتی اگه خانم سنش هم بیشتر باشه بازم مهم نیست ،اکثر دخترای الان دنبال اینن چند ماه ازدواج کنن بعد مهریو بگیرن برن دنبال خوشگذرونی ،درسته این وسط مردای بی مسولیت هم هست ولی خیلی به چشمم میبینم مردا خوب بودن ولی زنا بی جهت طلاق خواستن 

2738

حتمن برید کرج تحقیقات برخلاف اعتقاد نی نی سایتیا اینجا اروپا نییس که خونواده هم مهمه تااخر عمر

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بله در صورتی که انتخابش درست باشه وتو چاه نیوفته،در غیر اینصورت خانواده باید جلوی بچش وایسه تا با ان ...

نمیتونن جلوش وایسن 

اگر دختر و پسر به سنی رسیده باشن که مستقل باشن حق دارن همسرشون رو خودشون انتخاب کنن . دوست من معلول بود یا پسر فوق العاده خوب باهاش علی رغم مخالفت خانواده ازدواج کرد الان ۱۱ ساله زندگی میکنن و پسر قید خانواده اش رو زده حق هم داره چون شیرین ترین روزهاش رو براش تلخ کردن 

ب نظرم بايد تحقيق كنين بيشتر ، با خانواده دختره صحبت كنين و....نظر دو طرف رو ببينيد

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
نمیتونن جلوش وایسن  اگر دختر و پسر به سنی رسیده باشن که مستقل باشن حق دارن همسرشون رو خودشون ا ...

ببین معلول با مشکل دار اخلاقی که تهش معلومه بدبختی وطلاقه ،فرق داره 

بعضی کیسهای ازدواج واقعا مثل هندونه باز شده خراب میمونه که طرف داره خرابیش رو میبینه اما چون مسخ شده بازم می‌ره طرفش و میخوره ازش ،اینجا یکی باید جلوش رو بگیره

تو این دوره زمونه دختر و پسر اگ پدرشون پیغمبرم بود نباید سریع وصلت کرد 

بگو قبول ...فعلا نامزد باشید برای اشنایی و اینکه ما بی صاحاب نیستیم ک ...ینی چی خونوادم بدرد نمیخورن ؟بگو برای ما مهمه کس و کارت کیا هستن 

2706