2726
عنوان

چرا بیدارین😕😐😂🌿

250 بازدید | 29 پست

خودم دوباره درس 

فکر میکردم یه هفته وقت استراحت بدن بهمون اما ندادن و پریروز که امتحان تموم شد فرداش کلاسا تشکیل شد 

فعلا دارم عربی میخونم🤗😂🌿🦄

نزد انسان ها انسانیت تقدس دارد

هواشناسی گوشیم برف زده منتظره برفم😪😭😁🤣

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصفهان که دونت برف و باران🙃😑😓

خوشبحال هرکی تواستانشون برف میباره بخدا دیونه شدم من برف میخوام😭

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊

داشتم گریه میکردم ریاضی هفت شدمممم

من ریاضی قبول نشم نمیتونم برم دکترای فیزیک کوانتومممممم😭😭😭😭

دختر نازم با اومدنت دنیای منو باباییو قشنگ تر کردی فدات بشم من♡میبینم روزی بیاد که با خرابکاریات عصبانی بشم ازت ولی بعد با اون لبخند نازت خودمم خندم بگیره،میبینم روزیو که بیای منو باباتو ازهم جدا کنی بگی این آقا شوهر خودمه و منو از حسودی بچرونی😁😂یه روزی میاد که با تمام تلاشت موفق ترین بشی🌱😄بهت قول میدم جوری بزرگت کنم که هر وقت مشکلی پیش اومد برات فقط به منو بابات بگی نه به غریبه دیگه🙂🌱❤میشه یه صلوات واسه منو دخترمو باباش بفرستی مرسی گلی جون😊
2706