2737
2734
عادت کردم دیگ.نرم نمیتونم بخوابم

ما خونمونم سرده.راستی صورتمم چربه . الان انگار روغن تو پوست صورتم و سرمه. ولی دست و پاهام از طرفی همیشه خشکه. مدام کرم به دستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره انگار روغن زدم موهام. امشب باید حموم میرفتم ولی خیلی هوا سرده. دارم به فردا فکر می کنم میرم جایی ...

اگ خیلی بده صبح فقط چتری موهاتو تو روشویی بشور  ما ک بقیه موهامون زیر شالو اینا معلوم نمیشه ک .من تو مسافرت اگ نشه برم حمام این کارو میکنم خیلی جوابه

2728
چرا نمیری متخصص پوست و مو شاید هورمونات بهم ریختس 

رفتم انقدررر درگیرش بودم سالها من دکتر عوض کردم همه ازمایشاتم دادم هیچ مشکلی ندارم

جنس پوستمه دیگ درمانی نداره

تنها راهش برا من خوردن راکوتان ک خیلی ضرر داره

چرا نمیری متخصص پوست و مو شاید هورمونات بهم ریختس 

من موقع پریودی ها خیلی شدید رحمم درد میگیره برا همین تازگی سعی می کنم گرمیجات بیشتر میخورم و این مشکلمو بدتر کرده گرمی که میخورم چرب تر میشم در حالی که قبلا ماست زیاد میخوردم چربیم کم میشد

اگ خیلی بده صبح فقط چتری موهاتو تو روشویی بشور  ما ک بقیه موهامون زیر شالو اینا معلوم نمیشه ک . ...

نه اتفاقا . چربی از فرق سرم شروع میشه من این جوری زیر روشور چربیم نمیره کلی شامپو میزنم زیر دوش میذارم چند دقیقه بمونه بعد میشورم تا چربیها بره

2738
تو گرمی داری تو قسمت سرت .باید بری طب سنتی حتما

اره گرمی جات اصلا بهم نمیسازه. خارشمو زیاد می کنه ولی درد پریودی و کیست رحم رو چکار کنم؟از وقتی ماست رو کنار گذاشتم بدتر شدم

نه اتفاقا . چربی از فرق سرم شروع میشه من این جوری زیر روشور چربیم نمیره کلی شامپو میزنم زیر دوش میذا ...

خب نباید بذاری به این مرحله برسه 

چربی اینجوری ریزش مو میاره

حمام رفتنو برا خودت سخت نکن یه دوش سبک بگیری هر روز یا یه روز درمیون اصا سختت نمیشه..من الان کل تایم حمامم نهایت ۱۰ دقیقس

اره گرمی جات اصلا بهم نمیسازه. خارشمو زیاد می کنه ولی درد پریودی و کیست رحم رو چکار کنم؟از وقتی ماست ...

اگه کیست رحم داری حتما برو متخصص مامایی چون تمام هورمونهات رو بهم میریزه و بیشتر تو قسمت سرت اثر میذاره

اگه کیست رحم داری حتما برو متخصص مامایی چون تمام هورمونهات رو بهم میریزه و بیشتر تو قسمت سرت اثر میذ ...

قبلا رفتم البته امسال نه. آخه پریودی هام خیلی منظمه. گفت چون منظمه دارو نمیخواد.‌من گرمی جات برا کیست و درد میخورم انگار آب رو اتیشه سریع تو پریودی و قبلش که درد دارم خوب میشم ولی از طرفی سرمو بدتر چرب روغنی میکنه

خب نباید بذاری به این مرحله برسه  چربی اینجوری ریزش مو میاره حمام رفتنو برا خودت سخت نکن یه د ...

شمام درگیر چربی مو هستی؟خیلی درد بدیه همیشه ادم استرس داره امشب که حموم نرفتم فردا میرم جایی کار دارم خارشها اذیت می کنه

عزیزم من یه زمانی موهام بشدت چرب میشد و صورتمم خیلی چرب میشد .یه علت بخاطر اینه که مدام تو بیرونی و فعالیت داری .و علت دیگش اینه که مدام با پوست کف سرت بازی میکنی حالا تو حموم یا بیرون که باعث میشه غدد چربیها فعال بشن و بیشتر تولید بشه .مدام نشورشون .مدام هم صورتتو نشور چون چربی ترشح میشه .با دستمال پارچه ای سعی کن چربی پوستت رو بگیری نه صابون

2706