2726
عنوان

کیا بیدارن؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 55 پست
مال من ده روز گذشته  بود هی به خیال اینکه میشم یهو‌گفتم ضرر نداره بی بی بزنم خودشم تجربه اولمه ...

ده روز زیاده ، چقدر صبر داشتی، بتات چند بود؟ 

خارج رحمی اگه بود الان خونریزی داشتی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه سه جور قرص داده نمیدونم از کدومه به نظرتون من ساعت 7 قرص خوردم ممکن عوارضش ساعت 4 صبح خودشو نشو ...

قرص نیم ساعت طول میکشه اثر کنه... ولی شاید به معدت نساخته یکیش، و اینکه بین  هر قرصی که میخوری باید۱۵ دقیقه فاصله باشه 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍
۳۷849

خب خوبه که... بتا هر ۴۸ ساعت دوبرابر میشه...

2728
قرص نیم ساعت طول میکشه اثر کنه... ولی شاید به معدت نساخته یکیش، و اینکه بین  هر قرصی که میخوری ...

15دقیق بیشتر فاصله گذاشتم

حتی میترسم بخوابم نمیدونم چرا اینجوری شد دیگه از دارو خوردنم میترسم

اخه گفتن شاید دوقلو‌ بارداری یا خارج رحم

خب برو دکتر صبح معلوم میشه..ولی خارج رحمی نیست ، چون با درد و خونریزی همراهه

خب برو دکتر صبح معلوم میشه..ولی خارج رحمی نیست ، چون با درد و خونریزی همراهه

مرسی عزیزم  اره فردا باید برم زنان بنویسه سونو 

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
15دقیق بیشتر فاصله گذاشتم حتی میترسم بخوابم نمیدونم چرا اینجوری شد دیگه از دارو خوردنم میترسم

نترس عوارض داروعه...من قرص اهن خارجی خوردم به معدم نساخت دو روز تهوع داشتم ...بعضیا معدشون حساسه

آخی...باید دندوناتو قبل بارداری درست میکردی

دندونام درست بودن دیکه فقط یکی شون ی خال کوچیک افتاده بود . بارداریمم خدا خاسته بود دیگه رفته رفته همون دندونم پوسید الانم همون درد میکنه . دو هفته مونده زایمان کنم در اولین فرصت میبرم دندونمو خوب کنن خیلی درد میکنه

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره