2726
عنوان

کیا بیدارن؟چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 55 پست
نه😐تازه باردارم برامم بده ولی چکنم عادته همیشگیه

اره خواب منظم خیلی خوبه...منم باردارم ولی مجبوری بیدارم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امروز اولین بار نخوابیدم

قرص معده شروع کردم خوردن،،نمیدونم از عوارض بود یا از چی یه لحظه تو خواب بدجوری بدنم سنگین شد انگار یه چیز سنگین افتاد روم و دیگه حس کردم قلبم نزد و خدا رو صدا زدم بخاطر بچه هام که یدفع بیدار شدم

2728
از درد شکم و کمر دارم بخودم میپیچم😭😭😭 فردا میرم ببینم زایمان میکنم حالم خیلی بده

ان شاءالله زایمان کنی سبک شی 

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞فدات بشم عشق مامان زودبیا بغلم دیگه😍
هوا شناسی گوشیم برف زده منتظرم برف بیاد🥲🤣

😂😂😂😂اومد خبر بدی😂

منم امروز اولین بار نخوابیدم قرص معده شروع کردم خوردن،،نمیدونم از عوارض بود یا از چی یه لحظه تو خوا ...

اگه بازم اینجوری شدی به دکترت بگو قرصتو عوض میکنه

چند روزی عقب انداختم  بی بی زدم مثبت شد ازمایش بتا دادم میگن‌ دور اطراف احتمالا خارج رحمی حالم ...

خارج رحمی الکی نیست، خونریزی شدید داری مگه؟ با درد زیاد؟

😂😂😂😂اومد خبر بدی😂

نه بخدا دیونه برفمممممم

من برف میخوااااممممم😭😭😭

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
اگه بازم اینجوری شدی به دکترت بگو قرصتو عوض میکنه

آخه سه جور قرص داده نمیدونم از کدومه

به نظرتون من ساعت 7 قرص خوردم ممکن عوارضش ساعت 4 صبح خودشو نشون بده مگه نباید همون لحظه که میخوری نشون بده

چند روزی عقب انداختم  بی بی زدم مثبت شد ازمایش بتا دادم میگن‌ دور اطراف احتمالا خارج رحمی حالم ...

بتای من ۱۰۰ بود سه روز قبل موعودم ، بارداریمم سالمه

بتای من ۱۰۰ بود سه روز قبل موعودم ، بارداریمم سالمه

مال من ده روز گذشته  بود هی به خیال اینکه میشم یهو‌گفتم ضرر نداره بی بی بزنم خودشم تجربه اولمه هیچی نمیدونم

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
نه بخدا دیونه برفمممممم من برف میخوااااممممم😭😭😭

تهرانی؟؟؟

تهرانی؟؟؟

آره😭

اگه دنیا عدالت داشت مردم بکارت داشت😏🖕                              کاربر مثلا محترم🙂کجایی زندگیمی؟هیجا🙃بااحمق بحث نمیکنم میزارم‌ دردنیایه احمقانه خودش باقی بمونه😄پس حق باشماست😊
2706