مجردی که وارد زندگی متاهل میشه تخریب یه زندگی رو دوست داره. و الا خودشم میدونه واسش مجرد زیاده. زن و مرد هم نداره. پسر دایی دوستم که با پسرخاله اش نامزد بود وارد اون رابطه شد و بعد از خراب کردن اون رابطه خودشم رفت. یکی از اشناهامون خیلی پسر هوسبازی بود. دورش پر دختر بود. وقتی از خانمش جدا شد. اکثر خانم های اطرافش کامل دورش رو خط کشیدن. جریان اینا مثل اون مادرشوهرا و فامیل هایی که دوست دارن زندگی یکی رو تو فامیل خراب کنن. وقتی خراب شد به ارامش می رسن. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷