2726
عنوان

خیانت

707 بازدید | 88 پست

دوستان من با یه آقایی ۶ ماه دوست بودم 

تو دوران دوستی بهم خیلی خیانت کرد 

الان یه ماهه نامزد کردیم چند روز پیش فهمیدم با نامزد سابقش باهم رفتن خرید و رابطه هم داشتن 

بنظرتون چجوری بزارمش کنار دارم روانی میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزارش کنار

هنوز ازدواج نکردین داره خیانت میکنه ازدواج کنین میخواد چیکار کنه 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
چجوری تحمل کنم؟  هم دوسش دارم هم ازدواج دوممه  از کارایی که میکنه پشیمونم نیست ۶ مترم زب ...

سخته ولی میگذره بعدها پشیمونیش بیشتره مخصوصا که ۱ بار رابطه ناموفق داشتی تا وقت داری تمومش کن و عاقلانه تصمیم بگیر

چجوری بزارمش کنار که خودم عذاب نکشم؟ 

نمیدونم ولی الان بزاریش کنار عذاب بکشی خیلی بهتره تا باهاش زیر یه سقف باشی و تحملش کنی 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            
2706