2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد فوت پدرم دنیا روی خوشش رو بهم نشون نداد که هیچ بدتر نابودم کرد از بچگیدارم سختی میکشم 

منم پدرم فوت شده عزیزم درکتون میکنم خدا رحمتشون کنه

انشالله حل بشه💛

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2728
یه پیجی هست پرونده قتل میذاره من عاشقشم هر وقت پست می‌ذاره من منتظر میمونم شب بشه بتونم قشنگ تمرکز ک ...

اگه چیزای ترسناک مخای تن یوتیوب با قیلتر خراب کن(شکن) برو سرچ کن walkover یه پسر هست که اسمش سعید هست درمورد چیزای جنایی و ترسناک ویدیو میزاره کارش خیلی درسته جدی حال میکنم باهاش فقط تنها نبین شب باید چاقو بزاری کنارت بخوابی🤣🤣🤣🤣 

یا مثلا madgal یه دختره خوانندس ولی همه ویدیو هاش ترسناک

سلام گوگولیا ناعنگی میقولین؟ (づ。◕‿‿◕。づ) 
من ی مدت مریض بودم اصلا میرفتم یوتیوب فیلمهای قاتل زنجیره ای می‌دیدم بعد تا صبح بیدار‌میموندم

من از سن کم عاشق خوندن مطالب هیجان انگیز بودم پولم نمی‌رسید مجله حوادث بخرم دم دکه های روزنامه فروشی وایمیستادم تند تند میخوندم میرفتم 🤪 

.
من از سن کم عاشق خوندن مطالب هیجان انگیز بودم پولم نمی‌رسید مجله حوادث بخرم دم دکه های روزنامه فروشی ...

اره منم همینم 🤣😂

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
اولا کلا خوابیدنو دوست ندارم مگه اینکه یهو دیگه خاموش بشم 😁 دوما یه تراکتور کنارم خوابیده که هر نو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣دمت گرم کارت درسته😂😂😂😂😂

سلام گوگولیا ناعنگی میقولین؟ (づ。◕‿‿◕。づ) 

الان دیگه رسما دارم ی چشم میبینم:/

یکی بهم بگه برم‌بخوابم تروخدا

2706