2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوی سینه چرا؟ میرن دکتر معاینه میکنه فقط دیگه اگه مشکلی باشه خودش مینویسه سونو

سونو انجام میشه برای اینکه بفهمن شیر کلسیفیته نشده باشه توی معاینه مشخص نمیشه 

حالا همون معاینه رو کی رفتین؟ 

.
2728
سونو نرفتم

دکتر رفتی در این مورد؟ یه چکاپ بعد از شیردهی لازمه ولی زمانش رو نمی‌دونم

چکاپ لازمه چون همین شیر اگه باقی بمونه می‌تونه تبدیل به توده بشه دردسر درست کنه البته اونم مشکل خاصی نیست ولی خب دردسره دیگه وقتی میشه راحت جلوشو گرفت چرا نگیریم

.
سونو انجام میشه برای اینکه بفهمن شیر کلسیفیته نشده باشه توی معاینه مشخص نمیشه  حالا همون معاین ...

من خودم بچه ندارم اما ندیدم اطرافیانم برن برای سونو 

نهایت میرن دکتر معاینه

احتمالا وقتی که دیگه از سینه شیر نیاد و خشک بشه و حالت عادی برگرده

و خدا هست ....

من یه هفته شیرخودمو دادم بقیشو شیرخشک دادم،منم‌باید برم؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
من خودم بچه ندارم اما ندیدم اطرافیانم برن برای سونو  نهایت میرن دکتر معاینه احتمالا وقتی که د ...

بعضی‌ها خیلی جدی نمیگیرن من ولی حوصله دردسر چند سال بعدو ندارم خیلی از توده ها که بعد از چند سال به وجود میان از جنس همین شیری هستن که توی سینه باقی مونده بودن 

.
2738
دکتر رفتی در این مورد؟ یه چکاپ بعد از شیردهی لازمه ولی زمانش رو نمی‌دونم چکاپ لازمه چون همین شیر اگ ...

خیردکتر زنان نرفتم

زمانی که ازشیرگرفتم ، تتمه شیر تجمع کرد توسینه هام دردناک شد وتب کردم

رفتم مطب ماما معاینه کرد گفت مشکل نداره دکترعمومی توکلینیک برام آنتی بیوتیک نوشت سریع اوکی شدم

اصلا نمیدونستم چکاپ باید برم

خیردکتر زنان نرفتم زمانی که ازشیرگرفتم ، تتمه شیر تجمع کرد توسینه هام دردناک شد وتب کردم رفتم مطب ...

نگفتن بهت چون خیلیا چکاپ انجام نمیدن همینجوری میمونن بعدا با شکایت توده کلسیمی مراجعه میکنن خیلی ها هم درگیر نمیشنا ولی اگه تشکیل بشه واقعا فرایند درمانش آزار دهنده ست چون سینه رو بد فرم و دردناک می‌کنه و اگر دیر تشخیص داده بشه به جراحی کشیده میشه 

درسته این توده ها خطر ندارن ولی واقعا دردسر دارن

خیلیا چکاپ سینه انجام نمیدن همونحوری که خیلیا تست پاپ اسمیر رو هم که باید هر سه سال یک بار انجام بشه انجام نمیدن 

بری دکتر زنان همینجوری ازت نمیپرسه که کی پاپ اسمیر انجام دادی ولی اگه بگی می‌خوام چکاپ انجام بدم تست پاپ اسمیر رو همون اول می‌نویسه 

.
2706