2737
2734
عنوان

اونایی ک وضع مالی شوهرشون خوب نیس چرا ازدواج میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 62 پست
اوهوم  من بیشتر اینو درک نمیکنم ک چطور بچه دار میشن

دل بزرگی دارن ب اینده فکر نمیکنن اصلا

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

مگه آدم برای پول ازدواج میکنه😐😐😐😐😐عجب ! 

دخترا باید کار کنن درامد داشته باشن مستقل باشن مگه خود فروشیه ک خودت و برای پول بفروشی تن ب ازدواج با ادم پولدار بدین صرفا چون پولداره😒 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیاشون از اول اینطور نبودن 

زندگی که همیشه روال نیست 

حالا یا ورشکست شدن یا تعدیل نیرو شدن یا بخاطر اوضاع بد اقتصادی کسب و کارشون خوابیده یا شراکتشون به هم خورده

ما خودمون هم تقریبا تو مرز همین شرایطیم.جفتمون کل سرمایه زندگیمونو بعلاوه دو و نیم میلیارد وام رو خرج این کارخونه مواد شیمیایی کردیم و حالا به هر علت این کارخونه طبق برآورد خودمون پیش نره و کار نکنه باید تاپیک بدبختی ها و زندان رفتن شوهرم و اینارو بزنم 😄

باز خداروشکر وسط کار سرمایه گذار پیدا شد اگر نه بخاطر تورم و گرونی ها تکمیل نمیشد جلو جلو بیچاره میشدیم

Having fun while stuck in life
مگه چنتاپولدار هست پولدار میره پولدار میگیره دیگه کسی که شرایط خانوادشون معمولی خوب یه معمولی پیدا م ...

اینم هست بعضیا با شرایط مالی زیر متوسط منتظر کیس ازدواج با درامد نجومی هستن ک چنین چیزی هر صدتا یکی اتفاق میفته تازه اتفاقم بیفته حس بدی ندارن که هیچ تلاشی برای زندگیشون نمیکنن یا هیچ دستاورد و نقشی تو اون زندگی ندارن

خودت همان تغییری باش که میخواهی در دنیا ببینی🌷🌷🌷
2731
خب شماها خانواده هاتون وضعشون خوب بوده کمک کردن نمیکردن میخواستین چیکار کنین

شک نکن اگه میدیدم خانواده طرف درب داغونن ازدواج نمبکردم باهاش

دقیقا همچین موردی هم بود که خیلیم دوستم داشت و خودمم ازش بدم نمیومد ولی به خاطر بی پولیشون ازدواج نکردم با طرف

اینو گفتم که بدونن باید هم به خانواده طرف نگاه کرد و هم به تحصیلات و‌ حتی اهل کار بودن یا اهل کمک بودن خانواده طرف

ادم بالغ با عقل بالغ ازدواج میکنه نه پول زیاد من نمیگم حداقل هارو نداشته باشه میگم قرار نیس کسی چراغ ...

چقد چرت و پرت میگی عقده هاتو جای دیگ خالی کن من فقط سوال پرسیدم من خودم دانشجو پرستاریم کف حقوقم به زودی ۸ میلیونه

برو عقده هاتو تاپیک بعدی خالی کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
دل بزرگی دارن ب اینده فکر نمیکنن اصلا

تازه من آدم میشناسم رفته زن دوم مردی شده که معتاده .دیدم رفزن مردی شده که هم معتاده هم فقیره هم خانواده درستی نداره خونه وایناهم هیچ چهارتا بچه هم ازش داره.دیدم یکی سوهرش خیانت کار بد خرجشون نمیده بچه دومش حاملس .فقط میتونم بگم بعضیا عقل ندارن

مگه آدم برای پول ازدواج میکنه😐😐😐😐😐عجب !  دخترا باید کار کنن درامد داشته باشن مستقل باشن م ...

وقتی ملاک ازدواج اول پوله برامون پس نباید ناراحت شیم که ملاک مردام بشه قد و هیکل و چهره چیزی ک عوض داره گله نداره 

2738
مگه آدم برای پول ازدواج میکنه😐😐😐😐😐عجب !  دخترا باید کار کنن درامد داشته باشن مستقل باشن م ...

ادم برای پول ازدواج نمیکنه ولی طرف باید یه حداقلایی رو داشته باشه ک بعدا با چس ناله هاش بقیه رو سوراخ نکنه مثل تو همین سایت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلیاشون از اول اینطور نبودن  زندگی که همیشه روال نیست  حالا یا ورشکست شدن یا تعدیل نیرو ...

مشکلات پیش میاد اره بیماری و ورشکستگی و ‌...

ادم تعهد داره باهم حلش میکنن

ولی اینک از اول با ادمی ازدواج کنه ک هیچی نداره اصلا منطقی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شک نکن اگه میدیدم خانواده طرف درب داغونن ازدواج نمبکردم باهاش دقیقا همچین موردی هم بود که خیلیم دوس ...

دقیقا باید همه چیو در نظر گرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی ملاک ازدواج اول پوله برامون پس نباید ناراحت شیم که ملاک مردام بشه قد و هیکل و چهره چیزی ک عوض د ...

کسی که عزت نفس نداره ، عقده پول داره ، فقط دنبال اینه شوهر پولدار کنه، یه زنه واقعی خودش تلاش میکنه پولدار شه موفق شه ، خیلی تاپیک جالب بود برام کنجکاو شدم اومدم 😎🥲ولی تو جامعه ای زندگی میکنیم ک متاسفانه فقر فرهنگی بیداد میکنه، دیگه حتی اکثر زنا هم برا خودشون ارزش و احترام قائل نیستن با ین حرفا

کسی که عزت نفس نداره ، عقده پول داره ، فقط دنبال اینه شوهر پولدار کنه، یه زنه واقعی خودش تلاش میکنه ...

این خانم نگفتن عقده پول دادن میگن بعضیا بایکی ازدواج میکنن که پول نداره یه خونه اجاره کنه یا مثلا پول خوردن ندارن .خب این ازدواج یعنی چه 

چقد چرت و پرت میگی عقده هاتو جای دیگ خالی کن من فقط سوال پرسیدم من خودم دانشجو پرستاریم کف حقوقم به ...

ادمایی که دایره اطلاعاتی کمی تو مغزشونه معمولا وقتی حرفایی میشنون که نمیتونن جواب بدن رو میارن ب فحاشی هرکسی با یه نگاه ساده ب موضوع تبادل و حرفای منو شما ب راحتی میتونه تشخیص بده عقده تو کدوم یکیمون بیداد میکنه ...من خوشبختانه خودم زندگیمو از صفر تا صد ساختم و لذت میبرم و قطعا بعدها حرفی برای گفتن ب بچه هام دارم شماهم پرستار شو ماهی هشت میلیون حقوق بگیر و دغدغه ات از زندگی مشترک تامین هزینه رنگ مو توسط شوهرت باشه ...هرچی بیشتر امثال شمارو میبینم بیشتر درک میکنم چرا میگن تحصیلات شعور نمیاره...کسی ک تبادل میزنه قطعا میدونه عقاید مختلف توش شرکت میکنن خانوم دکتر

2706