2733
2739
عنوان

اشتباه از منه یا دوستم؟هرروز میومد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 44 پست
شوهرم خودش سیریشه .. عشق داره بیان خونمون همه

پس با شوهرت قطع ارتباط کن😪😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
میدونم.... از نظر روحی کمبود داره؟ دوس داره خودشو خوشحال کنه...حتی الکی؟ بعضی وقتها زیاد میگه و م ...

اره دقیقا دوس داره همش دورش شلوغ باشه حتی طرف تحقیرش کنه یا تیکه هم بندازه بازم نمیبینه این چیزارو ب من میگه تو ریز بینی 

زندگی زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا دوس داره همش دورش شلوغ باشه حتی طرف تحقیرش کنه یا تیکه هم بندازه بازم نمیبینه این چیزارو ب ...

افسرده گی داره ویا یه ضعفی تو وجودش هست که میخواد با این شلوغ بازیا و یا دورهمی ها جاشو پر کنه...

ببخشید میپرسم❤️

از شما ویا زندگیش راضیه؟

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2731
🤭☺کاش میشد واقعا و عمیقا ب ارامش احتیاج دارم

بشین با ملایمت و زبان خوش. باهاش صحبت کن، بگو من خسته‌م دیگه، نیاز به آرامش دارم، این رفتارو ترک کن منم اذیت میشم و فلان.... شاید یکم خودشو تغییر داد. 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
بشین با ملایمت و زبان خوش. باهاش صحبت کن، بگو من خسته‌م دیگه، نیاز به آرامش دارم، این رفتارو ترک کن ...

گفتم عزیزم جواب نمیده ..حرف ب گوش این ادم نمیره میگم دست پسرعمشو تو دزدی ۵۰ ملیونی ازش براش رو کردم بازم انگار ن انگار . ی ادم چقدر عقده ای ک بلد نیست ب یکی بگه نه بلد نیست ارامش بگیره از تنهایی هرشب عشق شلوغی

زندگی زیباست
افسرده گی داره ویا یه ضعفی تو وجودش هست که میخواد با این شلوغ بازیا و یا دورهمی ها جاشو پر کنه... ب ...

اره راضیه فقط میگ ما خانوادگی اینطوری رفت و امد دوس داریم اما ن هم نمیتونه ب کسی بگع یکی تو گوشش هم بزنه فردا بیاا جلو در راه میده. یکی از فامیلا باباشو زد ... فرداشبش زنگ زد بهش شوهرمم جواب داد راحت

زندگی زیباست
گفتم عزیزم جواب نمیده ..حرف ب گوش این ادم نمیره میگم دست پسرعمشو تو دزدی ۵۰ ملیونی ازش براش رو کردم ...

ای بابا

واقعا تحمل همچین آدمی بشدت سخته💔

امیدوارم درست بشه

2738
دعا کن برام لطفا. بیشتر از تحمله ی سری چیزا .. خیلی دردام زیاده نسبت ب سنم

چشم عزیزم 

انشالله به آرامش و شادی از ته دل برسی 

اره راضیه فقط میگ ما خانوادگی اینطوری رفت و امد دوس داریم اما ن هم نمیتونه ب کسی بگع یکی تو گوشش هم ...

انشاالله که درست بشن❤️تحمل کردن این چیزا واقعاااا سخته

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
مرسی عزیزم ایشالا خدا هرچی میخوای بهت بده 🌼

همچنین عزیزم💗

2706