2737
2734

زخمدو جوش در مقعد و اگزما بغد از خوردن شیرخک یا تو لبنبات بخوری بچه اینحوری مبشه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه با خوردن شیر خشک معمولی یا شیر مادری که لبنیات مصرف کرده، صورت بچه، کشال ران،بالای شکم، پشت گردن، مقعد دونه قرمز بزنه یا یه صورت ناحیه ای لک قرمز بشه یعنی به پروتئین گاوی حساسیت داره و باعث بیقراری توی خواب میشه.

رفلاکس هم که هی بالا میاره بچه و یا توی خواب ملچ مولوچ میکنه

وقتی غذاخور میشن،شاید یه غذایی برای معدشدن سنگینی کنه باعث ملچ مولوچ توی خواب میشه ولی رفلاکس واقعی ندارن.مثلا من ااااخر شب به پسرم کلوچه میدادم ،همین باعث میشد توی خواب ملچ مولوچ کنه چون براش سنگین بود و مثل خمیر میموند دم معده

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2728
اگه با خوردن شیر خشک معمولی یا شیر مادری که لبنیات مصرف کرده، صورت بچه، کشال ران،بالای شکم، پشت گردن ...

مرسی منو از گنگی دراوردی

از وقتی دنیا اومده رفلاکس داره,شنیدم میگن رفلاکسیا به پروتیین گاوی حساسیت دارن.منم دیگه کلا شیر و ماست رو بوسیدم گذاشتم کنار گفتم شاید دل درد بگیره بدتر بشه

مرسی منو از گنگی دراوردی از وقتی دنیا اومده رفلاکس داره,شنیدم میگن رفلاکسیا به پروتیین گاوی حساسیت ...

خواهش میکنم.پستم رو ویرایش کردم و مطلب اضافه کردم

نه ربطی ندارن بهم ولی در کل شیر گاو سنگینه برای بچه ها.برای همین میگن زیر یکسال اصلا نخورن.بنابراین بهتره مادری که شیر میده،برای مصرف شیرگاو رعایت کنه

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
مرسی منو از گنگی دراوردی از وقتی دنیا اومده رفلاکس داره,شنیدم میگن رفلاکسیا به پروتیین گاوی حساسیت ...

چرا عزیزم خورذم لبنیات نه لزوما علت حساسیت به پروتویین گاویه ولی تشدید کننده رفلامس نوزاده

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
اگه با خوردن شیر خشک معمولی یا شیر مادری که لبنیات مصرف کرده، صورت بچه، کشال ران،بالای شکم، پشت گردن ...

نی نی من کلا رفلاکس داره.موقع شیر خوردن بی قراره,نفخ میکنه,زیاد بالا میاره,خس خس گلو داره.

ممنون از راهنماییات عزیزم.

پسر شما کولیک نداشت؟

2738
اه واقعا ! پس هنوز به نخوردنش ادامه بدم. بچه شما کولیک داشته ایا؟

الرژب به پروتویبن گاوی متاسفتنهثانه  من قطره بایا گایااز دبی سفازش دادم دارن برتم مییارن شخصی درمانکننده مشملات معده و کولیک و حساسیت و رفلاکشه دوتاش شد سهذمیلیون

نی نی من کلا رفلاکس داره.موقع شیر خوردن بی قراره,نفخ میکنه,زیاد بالا میاره,خس خس گلو داره. ممنون از ...

شیب سطح خوابیدنش رو درست کردی؟ که موقع خواب خدایی نکرده نپره تو گلوش!!!

پسر منم خیلی کولیک داشت.... اولا گرم‌نگه داشتن شکم و پهلوهاشون خیلی مهمه. دستمال نخی تمیز بذار رو رادیات گرم بشه بذار رو شکمش.داغ نشه که پوستشون زود قرمز میشه.

ماساژ انگشتی آروم اطراف ناف ساعتگرد

یه قطره هم دکترش داد اسمش کولیف بود .عاااالی بود

یاخدا....چقدر گرون اخه

مشکلات بچه من زیاده اخه ان شالله این درماتس کنه من خسته شدم هیچ شیرهشکی بهس نمیسازه شیرخشک رژیمی هم نمیخوره الانم کشنه است منم شیرم کمه ژانوژ غم بغل زدم دعام کن لطغا

شیب سطح خوتبیدنش رو درست کردی؟ که موقع خواب خدایی نکرده نپره تو گلوش!!! پسر منم خیلی کولیک داشت.... ...

اره شیب دار میخوابونم همیشه.

وای پسرمنم کولیکیه

دوماهگیش کلا خوب شد ولی الان دوهفته ست که برگشته.

دکتر بهش قطره دایمتیکون داد ولی چون برپایه ی عرق نعناست,رفلاکسشو بدتر کرد فقط.

هرکسی یه قطره ای میگه بده,الان شمام گفتی کولیف...نمیدونم چی بدم و چیکار کنم.چند روزه شکمش نفخ زیاد داره و کار نمیکنه,فقط با شیاف گلیسرین کار میکنه

مشکلات بچه من زیاده اخه ان شالله این درماتس کنه من خسته شدم هیچ شیرهشکی بهس نمیسازه شیرخشک رژیمی هم ...

بچه ی منم کولیک و رفلاکس داره,یعنی وقتی درد میکشه بخدا من یکی دیگه میبرم.همشم صدای جیغ و گریه اش توی گوشمه و مدام سر درد دارم.

خدا همه مون رو کمک کنه.واقعا شرایطمون سخته

2706