2410
2553
عنوان

ازدواج

1766 بازدید | 234 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر

ببخشید من رو شرایط روحی خیلی بدی هستم و اصن آرامش ندارم

من قصد ازدواج با دختری رو دارم که سه سال از خودم بزرگتره ولی هنوز بهش نگفتم و ارتباطی هم ندارم باهاش 

دلیل نگفتنم هم اینه که هنوز شرایط ازدواج و آمادگی رو ندارم 

من تا یه شرایط حداقلی پیدا کنم شاید تا بعد از عید طول بکشه ولی مشکلم اینجاست که به شدت میترسم کسی زودتر بره سراغش و از وضعیت الانشم بی خبرم 

از یه طرف میخوام برم جلو آمادگیشو ندارم

از یه طرف هم دیرتر برم میترسم کسی زودتر بره سمتش

اصن دارم دیوونه میشم از این وضعیت

این استرس و تشویش باعث شده نتونم روی آمادگیم تمرکز کنم 

تو رو خدا خواهش میکنم به من راه درست رو نشون بدین 

من از فکر این دختر دارم دیوونه میشم و مغزم دیگه واقعا کار نمیکنه 

نمیتونم تنهایی تصمیم درست رو بگیرم 

برو جلو لااقل بدونه تا کس دیگه نتونه پا پیش بزاره از دستش نده حسرت ب دل میمونی

می‌دانی واقعا مشکل تو چیست؟؟؟                       تو نه می آیی، نه می‌روی، نه اجازه می‌دهی فراموشت کنم و نه آن‌گونه که من می‌خواهم مال من می‌شوی... 

شغلت چیه؟ 

خونه داری؟

عزیزان تکرار تاپیک هام به معنی تبلیغ نیست×به خاطر دیدن اکثریت افراد هست،در ضمن من کار تبلیغ انجام نمیدم اگر فکر می‌کنید تبلیغ میکنم میتونید تاپیک های قبلی مشابه رو بخونید اونجا جواب دادم]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

بهش بگو. علاقه داری و تلاش میکنی حداقل شرایط جور کنی ،ببین چی میگه .اگ بخاتت آشنا میشید صبر میکنع تا بعد عید اوضاع شما خوب شع و ...‌

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
بخدا الان آمادگیشو ندارم، در جا میگه نه  اصن اون اعتماد به نفس لازم رو ندارم الان

واسطه بفرست

مردیااا داداش ی کم جنم و جربزه داشته باش

می‌دانی واقعا مشکل تو چیست؟؟؟                       تو نه می آیی، نه می‌روی، نه اجازه می‌دهی فراموشت کنم و نه آن‌گونه که من می‌خواهم مال من می‌شوی... 
برو جلو تا اشنا بشی عید شده دیگه

ببین من سه سال ازش کوچیکترم 

تیپ و قیافم باید مردونه تر بشه

شغل درست درمونی ندارم 

نمیتونم با دست خالی برم جلو 

واقعا روم نمیشه اینطوری 

از اونور میترسم یکی بره سمتش 

2706