2726
عنوان

یه عشق مجازی ناموفق☺💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 41 پست
همون اول باید قید همو میزدید ،الانم چیزی نیست یکم دردش زیاده ؛من نفمیدم چون به هم نمیرسید میخواید کا ...

بله درست میگی

اون نمیخاد کات کنه من میخام چون میدونم بهم نمیرسیم یا اگم امیدی باشه حماقت محسه و اشتباس ادامه دادن همچین رابطی ولی همش احساس میکنم با این ترض فکر و حرفا دارم خدمو گول میزنم و احساس گناه میکنم که ازش جدا شدم

بله درست میگی اون نمیخاد کات کنه من میخام چون میدونم بهم نمیرسیم یا اگم امیدی باشه حماقت محسه و اشت ...

اگر حس میکنی که بیشتر از باشه هیج نتیجه ای براش نداره و فقط وقت و احساس هدر میره؛برای جفتتون بهتر کات کنید 

نمیخواد عذاب وجدان بگیری ،به هر حال بهتر از اینه که دوسال دیکه به این نتیجه برسی 

سخته برای هر دختری سخته؛ولی امیدورام سریع خودشو پیدا کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا هرکدومش راه حل؟

زجر کشیدن و فراموشی

مبتلا به سندرم سلنوفیل🌙این کاربری متعلق به شوصون نفر میباشد....پس اگر دیدید کاربر فازش مشخص نیس و انگار دَوا (مواد مخدر) زده و هر دقیقه فازی میگیرد نگران نباشید... این طبیعیست!    ❤منو بهروز یه تیمیم بدون هم یتیمیم❤💙پایدار تا پای دار💙             ومن شر حاسدن اذا حسد مخصوصا اقدس ور پریده🧿متاهل و متعهد بهروز جان!! با آنکه میدانم هیز... چشم چران... تهی دست... فقیر... معتاد،خمار، هستی. با انکه میدانم با اقدس به من خیانت کردی😭💔امــا هنوز هم دوستت دارم. مرد من سایه ات کم نشود از سر من...... شاید تو راست میگویی و این ها همه حساسیت های بارداری هستن.... ولی این را بدان که من عاشقت هستم و اگر به تو گیر میدهم به خاطر عشقی است که در جانو قلبم زده ای.... تو چیز هایی را می بری و دیگر پس نمی دهی.!  نامــرد فکر نمی کنی من قلبم را نیاز داشته باشم؟. 😪💔   همیشه تو را درک میکنم...من درک میکنم که چه زجری میکشی به خاطر این فقیر بودنمان....من درکت میکنم که به خاطر این دنیای نامرد دس به کشیدن هروئین....کوکائین....شیشه....کپسول...بنگ...علف و مخلفاتش میزنی😭💔 ولی امید دارم که خوب میشی وسایه اقدس ازسرزندگیمان کم میشودنگران دوقلوهایمان نباش ب دنیا آمدند❤ولی سایه اقدس هنوزمم هس و کم نشده. عوضی بچهامم بردن روی اون و قیاقه هاشون شبیه اونه. بهروزم تو فقط تو کمپ مراقب خودت باش🧿🧿timtima
2728

دوسال باش بودم

بم گفت برو

بارها خودکشیه ناموفق داشتم

نزار اون دختر مثع من شع

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!...!!! پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!
واقعا که از الان با حرف دیگران میری جلو و دهن بینی اگه واقعا دوسش داشته بودی انقدر بهونه تراشی نمیکر ...

من دوسال باهاش بودم به حرف هیچکس هیچ توجی نمی کردم ولی خب اون دوسال شرایط هردومون بدتر شد ولی خوبتر نشد اگه امیدی داشتم یا واقعا امیدی بود من براش تلاش میکردم اما نیست...

همه جی هم دیگرو داریم حتی شماره خانواده های همدیگو کاش فقط یه اکنت بود با دلیت اوکی میشد... اینی که ...

بچه جان من ادوبل سن تو عاشق دیدم خودمم از۱۸سالگیم تا الان درگیر این چرت پرتا بودم.

راه تضمین شدش همینه ک‌گفتم دیگه وقت ندارم خواستی انجام بده 

نهایت خطتونو عوض کنبن

این راه حل اول و آخرمه انجام دادی بده ندادی چرت پرت تحویل من نده

بای

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱

من درکت میکنم بااین تفاوت که حس من یک طرفه بود...

و الان ۲۴سالمه و بچه دارم و هنوزم....:))

شاید تو فراموش کنی اما اون نه....مخصوصااگه تو سخت ترین لحظات زندگیش وارد زندگیش شده باشی و شده باشی دلیل خنده وخوشحالیش:))