2726
ی میکاییل هست والا از تو سایت باهاش آشنا شدن هی تو تلگرام پیام میداد عزیزم

ب شما پیام میداد ؟!

ب هرکس پیام داده طرف خودش راضی بوده دیگه زورکی که ایدی رد و بدل نکردن 😂

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یآدم نیس اسم کاربری رو اما ب ادعای اینکه کمکت میکنم و تو شبیه منی روانیم کرد

اسم کاربری یادت نیس؟

مگه میشه اینجا ب کسی ایدی بدی ولی اسم کاربریش یادت نباشه؟

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2728
یآدم نیس اسم کاربری رو اما ب ادعای اینکه کمکت میکنم و تو شبیه منی روانیم کرد

این میکائلی که شما میگی

mikaelبود دیگه نه؟؟؟

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
ب شما پیام میداد ؟! ب هرکس پیام داده طرف خودش راضی بوده دیگه زورکی که ایدی رد و بدل نکردن 😂

بآیا جان من گفتم میخواد کمکم منه بعدم نگفت مردهههه بعدش گفت میکاییلم مطلقه فلان بهمان مثل همیم بیش تر آشنا شیم کچللللل هم بود

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
این میکائلی که شما میگی mikaelبود دیگه نه؟؟؟

نه نبود  اسم کاربری نرگس مانند بود ولی اسمش میکاییل بود

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
نه نبود  اسم کاربری نرگس مانند بود ولی اسمش میکاییل بود

آهان آخه یه مشاورم بود به اسم مشاوره با خانما چت میکرد😒😒😒

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
منم موتدم😂 يه مدتم اسمش بنيامين بود كاربريش😂

من چن بار تاپیکاشو دیدم میزنه میکاییل عنوان 

تا ب حال ندیده بودم معنوی بزنه یا شایدم من یادم نیس

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
بآیا جان من گفتم میخواد کمکم منه بعدم نگفت مردهههه بعدش گفت میکاییلم مطلقه فلان بهمان مثل همیم بیش ت ...

نه اين فكر نكنم كچل باسه

البته نميدونماا شايدم باشه😂😂😂

من چن بار تاپیکاشو دیدم میزنه میکاییل عنوان  تا ب حال ندیده بودم معنوی بزنه یا شایدم من یادم ن ...

معنوي نيست؟

مياد ميگه ازدواج....... ميكائيل

بعدم يه بحث فلسفي 

بعد هرچي بگي ميگه به اسمون نگاه كنيد💔💔😂

معنوي نيست؟ مياد ميگه ازدواج....... ميكائيل بعدم يه بحث فلسفي  بعد هرچي بگي ميگه به اسمون نگ ...

همونی ک چن روز پیش تو پربازدید درمورد برف تاپیک زده بودو میگی؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 
بآیا جان من گفتم میخواد کمکم منه بعدم نگفت مردهههه بعدش گفت میکاییلم مطلقه فلان بهمان مثل همیم بیش ت ...

پس این میکائیل مذکور نبوده

چون ایشون هربار دیدم اسمش میکائیل بوده جنسیتش مشخص عنوان تاپیکاشم اسمش بوده

یه حرفم دوستانه بگم بهت اینجا ب کاربرای خانمم اعتماد نکن چه برسه ب اقایون🌹

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
2706