2733
2734

من قدم ۱۷۱,۲ و وزنم ۶۰ 

می‌خوام واقعا لاغر بشم حدود ۱۵ کیلو لاغر بشم که بشم ۴۵ کیلو 

برام مهم نیست چه بلایی سرم بیاد 

بگید چیکار کنم لاغر بشم 

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

با قد 170 بشی 45 کیلو‌.....خیلی بد هیکل میشیااااا 

به جز رژیم های بیمارگونه ،هیچ‌راهی نداری 

چون این لاغر کردن افراطی وقتی اضافه وزن هم نداری بسیار سخته 

درسته این زندگی اون چیزی نیست که من میخواستم ولی تلاش میکنم تا شرایط را بهتر کنم 
چشم بسته غیب گفتی

شیرینیجات قطع کن برنج کم بخور ماکارونی اصلا فست فود اصلا نوشابه اصلا.چای سبز بخور هرروز +ورزش و پیاده روی روزانه ۴۵ دقه

من همونیم که اگه یه جای بهم ضربه زدی و رفتی مطمئن باش سرفرصت شاخ به شاخ میزنم بهت:)
با قد 170 بشی 45 کیلو‌.....خیلی بد هیکل میشیااااا  به جز رژیم های بیمارگونه ،هیچ‌راهی نداری&nb ...

اره بد هیکل میشم اما می‌خوام لاغر کنم برم بدنسازی بعدش

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2738
اره بد هیکل میشم اما می‌خوام لاغر کنم برم بدنسازی بعدش

به نظر من با یه متخصص تغذیه مشورت کن و بعد زیر نظر مربی بدنسازی حرفه ای و متخصص تغذیه باش 

چون رژیم خودسرانه خیلی عواقب بدی داره

درسته این زندگی اون چیزی نیست که من میخواستم ولی تلاش میکنم تا شرایط را بهتر کنم 

رژیم کتوژنیک بگیر

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده