2726
عنوان

دلم گرفته از این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 94 پست
کنکورم دادی یا بدون کنکور رفتی

نخونده رفتم سر جلسه 

نمیدونم مشکلم چیه قبل از خوندن کلی انرژی و انگیزه دارم موقع درس خوندن که میشه همش به این فکر میکنم که خب حالا هدفت از کنکور دادن چیه چه رشته ای مدنظر داری اینقد به اینا فکر میکنم که کل تایم مطالعه میره و کلافه میشم دوباره ولش میکنم همش از بی هدفی دارم رنج میبرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بس ببند تا جواب ندم  

اسکل تو باید ببندی اومدی تاپیک من مزخرف تحویلم میدم بیرونتم میکنن باز برمیگردی آفرین تو زندگیتم  حتما همچین آدم سیریشی هستی 

2728
نخونده رفتم سر جلسه  نمیدونم مشکلم چیه قبل از خوندن کلی انرژی و انگیزه دارم موقع درس خوندن که ...

ببین دو سه نفری از اونا ک باهامن بقول خودشون شانسی زدن قبول شدن ولی هرسوالی رو جواب ندادن یعنی سوالی رو فک میکردن گزینش درسته رو انتخاب کردن ولی خب چون مثبت فکر میکردن قبول شدن والانم کلی دارن درس میخونن درسشونم بهتر شده چون انگیزشون بالا رفته وقتی اینا تونستن پس خودتم میتونی 

مشاور سلامت محور بیماری ها...🌸
ببین دو سه نفری از اونا ک باهامن بقول خودشون شانسی زدن قبول شدن ولی هرسوالی رو جواب ندادن یعنی سوالی ...

فکر کنم شما رشتت ریاضی بوده 

من تجربیم ولی اره درست میگی مثبت فکر کردن خیلی اثر داره باید رو خودم کار کنم 

فکر کنم شما رشتت ریاضی بوده  من تجربیم ولی اره درست میگی مثبت فکر کردن خیلی اثر داره باید رو خ ...

ن عزیزم از رو اجبار کامپیوتر خودندم کلا ینی رشته مدرسمم کامپیوتره ...تو رشتت ک بهتر منه اتفاقا رشته ی مورد علاقمه ک نتونستم بخونمش وای عاشق دکترام مامائی یا کلا هرچی فقط دکتر باشم😍انشالله بعد لیسانسم براش سعی میکنم 

مشاور سلامت محور بیماری ها...🌸
😭😭عزیزم از خدا میخوام هرچه زودتر خوب بشی

حالا کنکور بده ببین چی قبول میشی. چه رتبه ای میاری! منم مهندسی ژنتیک دوس داشتم کلا یه چیز دیگه قبول شدم مجبوری ادامه دادم

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2706