2737
2734
عنوان

هدف پسرا از درخواست های+18 😑

374 بازدید | 22 پست

من فهمیدم هدف اصلی شون لذت نیست

هدف اصلی شون اینه که میخان وابسته ت کنن

اونا میدونن وقتی یه دختری که دلش گیر کرده رو لمس کنن حتی یه لمس خیلی سطحی مث دیوونه ها وابسته میشه و وقتی اون پسر پیشش نباشه روانی میشه

اونام همینو میخان

وابسته ت کنن که دهنت سرویس بشه و هر چی گفتن اطاعت کنی مطیع شون بشی بازیچه دست شون بشی 

میمونا😏

کلی هم قبلش فلسفه میبافن برات که گناه نیس من و تو همو دوس داریم و هیچی بین مون گناه نیس شاید بعدا هم ازدواج کردیم (شاید😐!!!) 

من همچین اجازه ای نمیدم😤

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا اینگونه مرا مینگری

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

فقط کلمه میمونا😂😂افرین 

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2738
دهنشون سرویس  مگه آدم اینجوری وابسته میشه 😐

آره اگر قبلش بهش علاقه مند باشی

2706