2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارها وبارها وهمیشه هم دست خواهر روسیاهشو  گرفته من مثلا هزار .یا هرچقدر بتونم صلوات هدیه میکنم به حضرت زهرا سلام الله علیه از طرف شهید هادی

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2728

بله صلوات نذر کردم

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

تقریبا هر وقت کارم گیر باشه براشون صلوات یا آیت الکرسی میخونم و مشکلم حل میشه

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
بارها وبارها وهمیشه هم دست خواهر روسیاهشو  گرفته من مثلا هزار .یا هرچقدر بتونم صلوات هدیه میکنم ...

خوشبحالت من از هیشکی حاجت نگرفتم کاش میشد شما بجای من واسم دعا کنین 

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
حاجتات چیا بودن و چطور میگی و نذر میکنی تو دلت میگی ؟ 

عزیزم گوشی همسرم که دزدیدن .سه ساله تمدید اجاره خونه با پول مون که خیلی کمه .سلامتی پدرومادرم از کرونا و....من همیشه میگم مثلا داداش ابراهیم از طرف شما هزار صلوات هدیه میکنم به حضرت زهرا سلام الله علیه جون مادرت دستموبگیر پیش خدا شفاعت کن

خوشبحالت من از هیشکی حاجت نگرفتم کاش میشد شما بجای من واسم دعا کنین 

عزیز دلم حتما به خدا به بهترین شکل ممکن حاجت روا تون میکنه من گناهکار وروسیاه هم دعاتون میکنم

2706