2737
2734

از نزدیک هم دیده ولی تو استوری تعریف از خوشگلی کنه و😍از این ایموجی ها بفرسته؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
آره اکثرا واسه اینکه مخ دخترا رو بزنن از این تعریف ها زیادمیکنن

ینی مثلا میخواد مخ بزنه؟یا بدون منظور

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه کار خوبی نیست 

میدونم میگم بدون منظوره ینی؟اخه بعدش یبار گفتم فدات فقط لایک کرد یبار هم گفت گفتم مرسی فقط لایک کرد ینی دیگه چیزی نمیگه

وقتی خیلی تعریف میکنه به نظره من نمیتونه بدون منظور باشه

خب بعدش اگه جواب بدم فقط لایک میکنه

شاید واقعا دوست داره یا قصدش ازدواجه میخواد پسره سر سنگینی نشون بده خودشو بازم خودت بهتر میتونی منظو ...

واقعا میگی...اخه یه چیزایی هم شده که شک کردم مرسی بابت نظرت

2738