2726
عنوان

شوهر عمم ب عروساش...

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا یه خانمی میگفت داریم خونه می سازیم،خونه ی پدر شوهرم زندگی میکنیم، پدر شوهرم یکی دوبار اومده وقتی خواب بودم بهم دست زده،بنده خدا خوابش سنگین بود

متوجه نمیشده،یه بار فقط ازپشت دیده بوده اون داره از اتاق میره بیرون ،

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2728
برو دم خونتون بازی کن 🤣🤣

😂😂ههه من متاهلم ولی نمدونم بگو ترو خدا

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

البته پیرمرد داریم تا پیرمردا!!مثلا سلمان خان بازیگر هندی هم 56سالشه پیرمرده ولی خداییش جذابه🤭😁

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
واسه منم اتفاق افتاد با کفشم کوبیدم فرق سرش🤣🤣🤣

بنازمت

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
اینجا یه خانمی میگفت داریم خونه می سازیم،خونه ی پدر شوهرم زندگی میکنیم، پدر شوهرم یکی دوبار اومده وق ...

خالی بسته 

خوابت هرچقدر هم سنگین باشه تو کما نرفتی که یکی بیاد بهت دست بزنه بره نفهمی 😐

عشقی،هم جملت،هم اسم کاربریت،هم پروفایلت😂😂

عزیزی😁😘❤

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

دیگه عمت چرا قربون صدقش میره😐😐😑😑😑

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

نمیدونم چرا یاد پنجلی افتادم تصورم اینه شبیه پنجلیه و مثل اون راه میره پنجلی هم انگار بیتربیت بنظر میرسه شبیه مردای کثیفه 

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***
2706