2737
2739
عنوان

شوهر عمم ب عروساش...

1332 بازدید | 61 پست

میگفتن شوهر عمم ب عروساش نظر داره، من باور نمیکردم، تا اینکه شام خونشون دعوت بودیم، موقع سفره انداختن همش هواسش ب... عروساش بود، ولی تا دختراش می اومدن وسایل سفره رو می اوردن سرشو بر میگردوند، اینم بگم خیلی بد میگردن عروساش تو خونه انگار پیژامه پارتیه خخخخ، مردک حرومزاده میگن صبحا میره دم دبیرستان دخترانه، بیچاره عمم ی جوری قوربون صدقه شوهرش میره ک انگار یوزارسیفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وای چه هیز😒

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

شوهرعمه هم شوهرعمه های قدیم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
شاید ناراحته از سبکه راه رعتن عروساش که نگاشون میکنه😐

خوشبینی و حس مثبتت قابل تقدیر بود😂😂😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706