2410
2553
عنوان

حذف حساب کاربری چجوریع

53 بازدید | 12 پست

میشه بگید چطوری حسابمو حذف کنم از نی نی سایت

‏فکر میکنم قشنگترین دعایی که براتون کنم این باشه : همیشه به موقع برسین به عشق، به زندگی، به یار، به پول، به هر چی که میخواین🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید به نی نی یار بگی خودت نمیتونی

اینا چجوری نی نی یار میشن

‏فکر میکنم قشنگترین دعایی که براتون کنم این باشه : همیشه به موقع برسین به عشق، به زندگی، به یار، به پول، به هر چی که میخواین🤍
2720
نی نی یارو ۵ یا ۳ یا نی نی یار شب تگ کن بیاد حذف کنه کاربریتو ولی حذف بشی نمی تونی دیگه با اون شماره ...

چجوری تگشون کنم ی توضیح مختصربده

نی نی یارو ۵ یا ۳ یا نی نی یار شب تگ کن بیاد حذف کنه کاربریتو ولی حذف بشی نمی تونی دیگه با اون شماره ...

کجارفتین

@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_پنج     سلام ببخشید استارتر میخواد حذف کاربری ...

چجوری مث تو بکنم اگ بخام تاپیکام حذف شن چی؟

2714
@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_پنج     سلام ببخشید استارتر میخواد حذف کاربری ...

بعدراستی اینا چجوری نی نی یار میشن

اولش@بذار بعد اینوبنویس نی_نی_یار_شب یا@نی_نی_یار_پنج خودش میاد انتخاب کن 

میشه ازش بخام تاپیکاموبحذفه؟

میشه ازش بخام تاپیکاموبحذفه؟

نی نی یار شب و پنج و ۳ حذف کاربری میکنه فقط  و نینی یار حذف تایپیک ی تایپیک داره که لینک تایپیکاتو باید بذاری توش اون خودش حذف میکنه لینکش پایین 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

۳۳ سالمه 

میری تو نی نی سایت من و قسمت تایپیکایی که من ایجاد کردم و انگشتت میزاری تو تایپیک ی که میخوای حذف کنی تا گزینه هاش بیاد و کپی کردن پیوند انتخاب میکنی بعد تو لینکی که برات فرستادم تو قسمت نظرات انگشتت نگه میداری و گزینه اش اومد الصاق انتخاب میکنی و میفرستی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ونیم تا۱۲ و ۲تا۴ حذف میکنه و وقتایی که تایپیک قفل نیست میتونی لینکت  بذاری حذف کنه روزی یکی فقط 

۳۳ سالمه