2726

من نه ولی دختر خاله ی مامانم 28 سالشه و 7 ماهه بارداره شوهرش بد اخلاق و بی فرهنگه و زیاد به زن ش اهمیت نمیده چندین بار هم حتی زمان بارداری دست به روش بلند کرده دختر خاله ی مامانم هم میگه دیگه 3 ساله خسته شدم ازش نمیخواد بچه ش هم به همین روز بیفته نزدیک 1 ماه پیش طلاق گرفت... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا ب دلت ارامش بده خیللللی سخته سخت تر از اون طلاقه .تو همه یعنی به جرات میگم نودو پنج درصد مردا این مدلی شدن .همه هم اگ زناشون بخوان طلاق بگیرن ب کجا میشه .سعی کن با زبون بی زبونی بهش بفهمونی طوری ک روتون تو روی هم باز نشه وگرنه اون پر رو تر و زجر شما بیشتر میشه بخاطر بچت بگذر اما بجلی طلاق سعی کن دلتو ازش بکنی ک کمتر اذیت بشی سخته . کاش سعی نمیکردی و‌نمیرفتی دنبال چیزی ک با دونستنش زجر بکشی

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
2728
خدا ب دلت ارامش بده خیللللی سخته سخت تر از اون طلاقه .تو همه یعنی به جرات میگم نودو پنج درصد مردا ای ...

بخدا حالم کمتر از مرگ نیست ،

هیچی براش کم نزاشتم هیچی فکر میکنم خوابم 😔

هیچ وقت سرمو پایین نمیندازم آخه میدونی ،،تاجم میوفته😎👑
سلام عزیزم من بچه م دو سالش بود طلاق گرفتم الانم خیلی پشیمونم چون هیچ چیز ارزش دوری از عزیزترینتو ند ...

حتی خیانت؟

بخدا حالم کمتر از مرگ نیست ، هیچی براش کم نزاشتم هیچی فکر میکنم خوابم 😔

میدونم با گوشت و استخونم درکت میکنم منم چنین اتقاقی برام افتاد زمانی ک بچم دو سالش بود  تازه با کسی ک من اونو ادم‌کردم‌و خرجشو‌میدادم .

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
بچش چی شد؟

یکی از قوی ترین زنایی هست که تو زندگیم دیدم به کسی هم محتاج نیست هنوز بچه ش بدنیا نیومده ماه بعد میاد به امید خدا . یه خونه گرفت ماشین هم داشت از قبل. بعد میگه خودم این بچه رو مثل یه دسته گل بزرگ میکنم... 

میدونم با گوشت و استخونم درکت میکنم منم چنین اتقاقی برام افتاد زمانی ک بچم دو سالش بود  تازه با ...

چطور کنار اومدی. ؟

یکی از قوی ترین زنایی هست که تو زندگیم دیدم به کسی هم محتاج نیست هنوز بچه ش بدنیا نیومده ماه بعد میا ...

امیدوارم دلش شاد شه احسنت بهش ،

خوشبحالش کاش منم مثل اون بودم 

چطور کنار اومدی. ؟

کنار نیومدم وانمود میکنم‌ ک اتفاقی نیافتاد ولی پاشیدم  بخاطر  نگاهای مردم دوری از بچم  مجبورم ک بسوزم‌و بسازم .اگ طلاق میگرفتم فقط عرصه رو براش باز تر میکردم و بهذعلاوه دوری و‌حرف مردم و آواره شدن خودم پس موندم‌و مواظب بچممو به چشم بقیه خوشبختمو‌ میگذرونم .منم حس کردم ک چش و‌گوش این طرف میجنبه رفتم ک ازش دوری کنم ک خیلی چیزا فهمیدم البته شوهرم همچنان میگه بهم تهمت زدی اما  

کنار نیومدم وانمود میکنم‌ ک اتفاقی نیافتاد ولی پاشیدم    بخاطر  نگاهای مردم دوری از ب ...

انشالاه خدا بهم برتون گردونه خیلی سخته خیلییی

من نمیتونم تحمل کنم ولی تا یکی دوسال دیگه باااید بسوزم تو بچت دوسالشه اما من بمیرم براش طفلک هفته دیگه میاد 

ولی عاقبت طلاق میگیرم

2706