2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من پرندم جای خوبیه نسبت به شهریار .منشهریارو نمیپسندم رباط کریمم خوشم نمیاد پرند باز بافت شهریش بهتره نسبت به رباط کریم و خونه ها هم ارزونتره تو شهریار ما خونه مون رو رهن دادیم اومدیم پرند ما اینجا ۷۵تومن رهن کردیم 

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
من پرندم جای خوبیه نسبت به شهریار .منشهریارو نمیپسندم رباط کریمم خوشم نمیاد پرند باز بافت شهریش بهتر ...

اوه شهریار و رباط کریم و پرند اصلا قابل مقایسه نی پرند فقط خونه ساختن‌امکاناتش صفره شهریار قیمتاشم خیلی بالاتر از اونجاهاس و دسترسی ب همه چی داره ادماشم اصلا قابل مقایسه با اون جا نیستن خیلی بی فرهنگن‌سمت رباط کریم

پرند ما چند وقت پیش با همسرم رفتیم اون ساختمونایی که بعد کوزو ساختن گم شده بودیم بس که تاریک بود یدونه تابلوام نداشت ببینیم کجاییم پرنده ام پر نمیزد یه مغازه ام نبود واقعا به بدبختی پیدا کردیم

اوه شهریار و رباط کریم و پرند اصلا قابل مقایسه نی پرند فقط خونه ساختن‌امکاناتش صفره شهریار قیمتاشم خ ...

همه جا ادم بی فرهنگ هست متاسفانه من  خونه همسرم تو شهریار بود منتهی بافت شهریش اصلا به دلم نمینشست هرچند نزدیک تهران بودیم ترجیح دادم بیام پرند با کسی هم در ارتباط نیستم ولی بله متاسفانه امکاناتش خیلی کمه

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫