2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

209 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من از ۱۲ سالگی ک پریود شدم یکسال بعدش متاسفانه فهمیدم پلی کیستیک هستم پیش دکتر غدد روحی گیلانی رفتم و بهم اسپرونولاکتون و متفورمین و سیپروترون داد ک هیچ وقت متفورمین و نتونستم بخورم حالم و به شدت بد میکنه سه سال ازدواج کردم تجربه یه حاملگی پوچ و سقط خود به خودی داشتم این اواخر رفتم پیش دکتر معینی البته نمیخوام بچه دار بشم بهم فقط الدی و اینوفولیک داد و گفت یکسال دیگه بیا ولی اینوفولیک خیلی گرون یکسال داعم بخورم واقعا نمیدونم باید چیکار کنم روز به روزم تنبلیم داره شدید تر میشه اوایل پریود میشدم این اوخر فقط با دارو آزمایش ای ام اچم دادم۶/۵ بود ولی چه فایده وقتی پریود نمیشم خیلی ناراحتم متفورمین بهم نمیسازه چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم دکتر معینی گفت وزنم خوبه ۱۶۷ قدم ۶۷ وزنم ولی خیلی ناراحتم 

ناراحت نباش عزیزم یه مدت تغذیتونو اصلاح کنید ببینید بهتر میشه یا نه مثلا روغنای کارخونه ای رو مصرف نکنید 

لطفا لایک نکنید مچکرم😊
2738
تا میتونی ورزش پیاده روی استرس کم غذا سالم میوه سبزیجات ارامشت حفظ کن  میگم منم تنبلی دارم ...

میگن هم دکتر زنان برای این بیماری خوبه هم غدد من ک از هیچ کدوم خیری ندیدم روز به روزم داره شدیدتر میشه این دو دکترم خیلی معروف هستن البته بار اول اینوفولیک و شروع کردم

گلم منم پلیکیستیکم اما ۶ماه بعد ازدواجم اینحور شدم.برو اینستا سرچ کن فلورا تاجیک.همه لایو ها شو گوش کن عمل کن.دوستم کامل درمان شد اما من خودم چون خیلی قرص متفورمین و داروهای تحریک تخمک خوردم بدنم مقاوم شده اما بدون دارو ۳۶رو  یبار پریود میشم سفت و سخت دارم رعایت میکنم مطئنم امسال درمان میشم

تا میتونی ورزش پیاده روی استرس کم غذا سالم میوه سبزیجات ارامشت حفظ کن  میگم منم تنبلی دارم ...

راستی دیسک کمرم دارم ورزش کنم از اون ور باید برم فیزیو تراپی اصلا خیلی ناراحتم البته قبلش خیلی‌پیاده روی میکردم بی فایده بود 

ببین داروهای هورمونی اصلا نخور میتونی سرچ کنی(اصلاح سبک زندگی) همه رو رعایت کن من الان بدون دارو ...

شما هم مثل من با دارو پریود میشدی ؟؟یا پریود میشدی؟؟این موضوع من و ناراحت میکنه وگرنه الان بچه نمیخوام انشالله شما مادر شی عزیزم

گلم منم پلیکیستیکم اما ۶ماه بعد ازدواجم اینحور شدم.برو اینستا سرچ کن فلورا تاجیک.همه لایو ها شو گوش ...

حتما نه من تازه شروع کردم اینوفولیک و میخورم و توش انگار متفورمین داره چون متفورمین خالی حال من و بد میکنه عزیزم

2706