2733
2734
عنوان

هرکار میکنم سایز کم نمیکنم

450 بازدید | 24 پست

فقط وزن کم میکنم و عدد روی ترازو کم میشه 

افسرده شدم دیگه اخه من دلم میخواد سایز کم کنم 

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای من برعکس شمام سایزم میاد پایین دریغ از ی گرم وزن

من ورزش میکنم باشگاه میرم شما چی ؟؟

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2731
چجوری یعنی؟ لیپید آب میکنی ولی وزنت کم نمیشه؟ روشنم کن نمیدونم😁 خودمم رژیمم🥲

بخدا وزنم پایین نمیاد لعنتی ولی پنجشنبه استادم سایزمو گرفت از هر طرف دو سه سانت کم کرده بودم ولی رژیم نمیگیرما همه میگن خوبه که سایز کم میکنی ولی دوست دارم وزنمم بیاد پایین البته نهایت 4 و 5 کیلو اضاف دارم ولی دو ساله استپ وزنی هستم انقدر ناراحتم 😥😥😥

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2738
من هم سایز کم میکنم هم وزن.دور شکمم کلی کوچیک شده.وزنمم هفت تا اومده پایین

رژیم داری

اره.کالری شماری با روزی یه ساعت رقص

اها من فقط ورزش میکنم در هفته 4 روز باشگاه میرم ولی پرخورم نیستم ولی وزنم پایین نمیاد ففط سایز کم کردم ناراحتم وزنم ثابته😦😥

وااای من برعکس شمام سایزم میاد پایین دریغ از ی گرم وزن من ورزش میکنم باشگاه میرم شما چی ؟؟

خوشبحالت

شما چون چربی میسوزونی گلم

چه ورزشی میری؟؟ قد وزنتون چنده 

من بیشتر رژیم میگیرم ورزشم خیلی کمه 

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 
2706