2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دعا کردم براش ایشالا به خانوداش سریع برگرده و بیای خبر سلامتیش تاپیک بزنی

بی سواد در قرن بیستم و یکم فردی نیست که توانایی خواندن و نوشتن ندارد؛ بلکه فردی است که نمی‌تواند بیاموزد، آموخته‌های های قبلی را فراموش کند و آن را با آموزه‌های های جدید جایگزین کند.                             _آلوين تافلر
2728

مگه واکسن نزدن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
چرا ۲ دوز

ان شا الله که بخیر میگذره

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بیمارستان.شده.کشتارگاه.دخترعموی۳۵.ساله.من.کروناخفیف.بودبیمارستان.قبول.نمیکردبستری.بشه.بزوررفت.بستری.شدکه.خوب.بشه.اعصابش.اونجاخوردشده.بودسرمشودرمیاوردپرستاربیهوشش.کرد.دیگه.بیدارنشدتازه.امپول رمیسیوریکونیم.میلیونه.ازاینا۳۰میلیون.گرفتن.برای.این.امپول.یه.پرستا بهش.فروخت

2706