2726

باطریشو درآورده بودم خودم بعد همینجوری ب برق متصل بود الان خواستم روشنش کنم دیگه روشن نمیشه خدایا😭😭😭

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

یکم بزارش کنار

بعددوباره باطریشوبزاردوباره روشنش کن

شارژداشت؟

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکم بزارش کنار بعددوباره باطریشوبزاردوباره روشنش کن شارژداشت؟

با برق کار میرد کلا باطریشو دراورده بودم

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 
با برق کار میرد کلا باطریشو دراورده بودم

پس بزارش کنارده دیقه بعدبازچک کن ببین درست شده یانه

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
صفحه آبیه یا سیاه؟ اگه آبیه باید ویندوزش رو عوض کنی، اگر سیاهه احتمالا یک قطعه توش خراب شده، چیزی نی ...

کلا هیچی 😭😭😭

صفحه آبیه یا سیاه؟ اگه آبیه باید ویندوزش رو عوض کنی، اگر سیاهه احتمالا یک قطعه توش خراب شده، چیزی نی ...

۸ ساله دستم بود یبارم تعمیر نرفته بود