2737
2734
عنوان

درمورد عمل بینی😭😭😭

105 بازدید | 8 پست

خواهشاً نگید از دکترت بپرس چون دکترم فقط موقع جراحی بخاطر پول میبیندت و  بعدش دیگه همه کارا رو یه دختری که به عنوان منشی گذاشته انجام میده... 😔ودیگه نمیبینیش!!! 

من سه روزه عمل کردم از ورم وکبودی نگوووو که یعنی اینقد زیاده اصلاً قابل شناسایی نیستم😭😭😭😭رو تامپونم همش خونابه میومد! 

امروز تامپونو کشید از بینی شروع کرد خون بیاد😭😭😭😭😭کسی اینجوری بوده؟؟؟یعنی غیر طبیعی نیست؟ توروخدا سگالاتمو جواب بدید 😔😔😔

الانم رو گاز استریل زیر بینیم باز خون میاد😢البته کمتر... 

حالا نگاه میکنم پوست بین دوتا سوراخ بینیم انگار پوست خودم نیست و پلاستیک هست یا نمیدونم اصلا چیه!!! 😭😭😭

کسی تجربه داره؟؟؟ نکنه گوشت اضافه آورده؟ 😢

توروخدا هر چی تجربه دارید بگید اینقد استرس دارم که این چند روز صدسال پیر شدم... توروخدا تجربه تونو بگید

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

چی شد این دکتر رو انتخاب کردی ؟؟

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یک هفته طول میکشه این حالت ..خوب میشی نگران نباش

ممنونم از انرژی مثبتتون خدا خیرت بده 

شما تجربه این چنینی داشتی؟ 

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
بله من دوماهه بینیم رو عمل کردم

من خیلییییی پشیمونم صورتم داغون شده و احساس میکنم بینی جدید به صورتم نمیاد... 

شما بعد از چند وقت با بینیتون کنار اومدید؟ 

2738
اون دوتا پلاستیک ها تو بینی منم بود...روز برداشتن گچ اونم برمیداره...جیگر بخور اینهمه خون ازت میره.. ...

نه پلاستیک تو بینیم نیست پره بین دوتا سوراخ بینی را میگم😢😢😢