2726
عنوان

خوش حالو شادو خندانم😂😂💃💃💃

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 44 پست
چن سالته

۱۵

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂

چیه جانا🔪😐

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
من آرزومه برف ببینم

منم دو سال ارزوم بود دیروز اینقد دعا کردم بباره تا حالا تو عمرم اینقد برف ندیده بودم ولی امشب یخ میزنه 😢

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2728
منم دو سال ارزوم بود دیروز اینقد دعا کردم بباره تا حالا تو عمرم اینقد برف ندیده بودم ولی امشب یخ میز ...

کجایین

چیه جانا🔪😐

امتحان چی بود 😁 

هیچی خوشحالم که جات نیستم 😰

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
منم دو سال ارزوم بود دیروز اینقد دعا کردم بباره تا حالا تو عمرم اینقد برف ندیده بودم ولی امشب یخ میز ...

کجایی مگه.که بعد دوسال برف اومد؟

من ی خوزستانی بدبختم بجز گرما چیزی نصیبمون نمیشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
کجایین

مریوان، کردستان

امتحان چی بود 😁  هیچی خوشحالم که جات نیستم 😰

امتحان عربی

مریوان، کردستان

اوه

کجایی مگه.که بعد دوسال برف اومد؟ من ی خوزستانی بدبختم بجز گرما چیزی نصیبمون نمیشه

مریوان(کردستان) پارسال اصلا نه برف اومد نه بارون فقط یکم کوها سفید میشد خیلییی کم پارسالم همینطور 

ولی امسال هم بارو بارید هم برف💃

امتحان عربی

واییییی😰

مجازی؟

یعنی آموزش و پرورش هم تعطلیه

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
مریوان(کردستان) پارسال اصلا نه برف اومد نه بارون فقط یکم کوها سفید میشد خیلییی کم پارسالم همینطور&nb ...

وای من عاشق مریوانم اومدم مهمون یکی از همشهریهات شدم.مردمان فوق العاده ای دارن خیلی مهمان نواز و مهربان😍

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706