2726
عنوان

ترس از ابرو

298 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها من دوستم متاهل و به دلایلی تصمیم گرفت به عشقش که پسر همسایشون بود و ده سال چیزی نگفت بود یهویی همه چیز رو بگه و بهش گفت بیا باهم ازدواج کنیم و پسر قبول نکرد و یک بار رفتن بیرون مامان پسر و خواهراش خبر دارن به نظر تون به خانواده دوستم میگن؟

متاهله این پیشنهاد و داده؟؟

ای ساربان آهسته ران که آرام جان گم کرده ام /آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام/در میکده بودم ولی بیرون شدم از غافلی /ای وای از این بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام/پایان رسد شام سیه آمد حبیب منظره/اما خدا حالم ببین من یار را گم کرده ام/ای وای از این غوغای دل از دلبرم هستم خجل/وقت سفر ماندم به گِل من کاروان گم کرده ام/نعمت فراوان دادی ام منت به سر بنهادی ام/اما ببین نامردی ام صاحب زمان گم کرده ام/من عبد کوی عشقمو من شاه را گم کرده ام/آقا تو را گم کرده ام /دل بشنو این نامه چنین/با خون دل ای مه جبین/ اما ببین بخت مرا نامه رسان گم کرده ام/شرمنده ام اما بگم آقا تو را گم کرده ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه نمیگن چون برا پسرشونم بدمیشه ولی ب دوستت بگو بخودش بیاد اینکارا چیه اگ عاشق بود چرا ازدواج کرد حالا تکلیف اون شوهربدبختش چیه..

قبل از اینکه حرفیو به کسی بزنی به خودت بزن اگه دردت اومد لال شو🤫