2703
2553
عنوان

تو عقد خانواده شوهر اذیتتون میکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 68 پست
برو با خیال راحت  گور باباش

پی دونی مشکل ما چی  

اینکه  وقتی یکی این شکلی میگه و تیکه میندازه ما ناراحت میشیم 

ولی اتفاقا خوشحال باش 

چون حرصش دادی 

مشکلی داری باریپلایم ؟؟ مشکل گشا ابلفضل    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

در دوران عقد ؟خو چرا انقد خونشون می موندی حتی ما متاهلاهم به همین راحتی شب توخونه ی مادرشوهر نمی خوابین حریممون شکسته میشه 

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
2720

مادر شوهرم ن اما خواهر شوهر بزرگه همش تلپ بود اونجا تیکه مینداخت الان یادم میاد میگم چه دوران بدی بود نامزدم هم ازم دور بود اشکم در میاوردن

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2714
در دوران عقد ؟خو چرا انقد خونشون می موندی حتی ما متاهلاهم به همین راحتی شب توخونه ی مادرشوهر نمی خوا ...

هفته ای یبار میرفتم شوهرم بخاطر شغلش اصلا خونه ما نمیموند و هفته ای یبار منو میبرد

بخدا یا همش میگفت بیا تو همین خونه با وسایل من زندگی من

من بودم میخوابوندم دهنش یعنی چی شعور نداری عروس نیار خب مگه مجبوری

زندگی رو باید از زودپز آموخت 💯😉بااین که داره ماتحتش میسوزه بیخیال نشسته داره سوت میزنه😊😁

من واسه مسافت زیاد محبور‌بودم ماهی یه بار بمونم خونشون...ک دیک بی ارزه وهی نرم و نیام تو راه دور..ولی همیشه احترامم حفظ شد...هیچوقت بهم بی احترامی نشد..ازشوپ راضیم...

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..
2706