2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیشتر توضیح بده لطفا

اولش سخته برات ممکنه دل ضعفه بگیری ولی بعدش عادت میکنی یه ترازو دیجیتال داشته باش وزنارو دقیق حساب کن کالری هارو دقیق وارد کن موفق باشی من ۱۳ کیلو بدون ورزش کم کردم

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

شیرینی جات ممنوعه کالری مجازتم وزن الانت ضربدر۲۰منهای ۲۰۰بروتایپک بامدادخماروبخون

وزن شروع:۷۱......وزن الان:۶۲،۶۵۰......وزن هدف تاعید:۶۰......وزن هدف اصلی :۵۰ شروع دوباره پیاده روی۲۷دی 
خوب وزن کم میکنیم؟چون هر چی از هر نوع شیرینی جات و ...آزاده فقط باید کالری روزانه بیشتر از حد مجاز ن ...

آره البته من یمدتی کربوهیدراتو قطعیده بودم قطع کنی بهتر نتیجه میگیری و برنج هم نمیخوردم چند ماه اگه قطع نمیکنی حداقل شبا نخور

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
اولش سخته برات ممکنه دل ضعفه بگیری ولی بعدش عادت میکنی یه ترازو دیجیتال داشته باش وزنارو دقیق حساب ک ...

هی وزن میاد پایین بعدش ..باید دوباره طبق همون وزن کم شده کالری مصرف کنیم؟

شیرینی جات ممنوعه کالری مجازتم وزن الانت ضربدر۲۰منهای ۲۰۰بروتایپک بامدادخماروبخون

الان فرمول رو یکمی تغییر دادن

وزن×۳۰-۵۰۰ بستگی داره که کالری زیر۱۲۰۰نیاد

تقاص کاری که با من کردی رو بغل اون پس میدی....
هی وزن میاد پایین بعدش ..باید دوباره طبق همون وزن کم شده کالری مصرف کنیم؟

آره تو برنامه کالری شمار بزن کالریتو میده بهت

اولش سخته برات ممکنه دل ضعفه بگیری ولی بعدش عادت میکنی یه ترازو دیجیتال داشته باش وزنارو دقیق حساب ک ...

کمتر از کالری گفته شده بخوریم استپ وزنی میکنیم؟ 

من یه هفته است شروع کردم 

باید هزارتا کالری بخورم ولی بترکونم بخوام زیاد بخورم میشه ۸۰۰ تا 

الان از صبح تا الان ۳۶۰ تا خوردم 

استهام از روز سوم کم شد 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706