2737
2734
عنوان

خدایا کجایی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 68 پست
من خوب نیستم  اما خوب هایی می شناسم که بندگی کردن و... ادامه میدن ولی غم دارن و غم دارن و غم دا ...

من به رحمت و عدل خدا ایمان دارم 

انشاالله که دل همه همیشه شاد باشه❤️

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به رحمت و عدل خدا ایمان دارم  انشاالله که دل همه همیشه شاد باشه❤️

گفتین عدل، مخالف نیستم... اکیدا... فقط یک سوال دارم، کجا قرار عدل برقرار میشه اون دنیا یا این دنیا؟؟؟ 

امید وصل تو جانم به رقص میآرد  یا رب ...
نگا شنیدی میگن صلاح ،شاید صلاح خدا نبوده تو اون موقعیت جوابت رو بدهمن فقط ازت میخام ۴۰روز فقط ۴۰روز ...

تا معجره نشونم نده دیه سمتش نمیرم من هرچی ازش میخواستم نداده یعنی من این همه چیز ازش خواستم هیچ کدومشون به صلاح من  نبوده؟؟؟؟؟چقد درحق من نامهربونه

لایک نکنید
2731
ممنون از حضور سبزتون 

خواهش میکنم .خیلی عاشق خدا هستیم هممون.ولی با خدا رفیق بشیم .

خدا زمانی حاجتمون میده ک مطمن بشه جز اون ب کسی امید نداری .

شاید ته دلتون ی ذره امید ب ی نفری دارید مثلا میگید فلان جا فلانی پارتیم میشه .این کار رو خراب می‌کنه .

فقط توکل ب خدا کنید ب جوری کارها رو درست می‌کنه ک خودمون نفهمیم .

واگرن هممون گرفتاریم.ولی ایمان داشته باشیم ب خدا.من خودم الان برا ی آرزوم چندین ماه هست همش از خدا می‌خوام ولی ناامید نیستم و مطمئنم خودش برآورده میکنه

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
 بی انصاف نیستم، منکر نعمتهای خدا نیستم چرا که جز خدا کسی رو نداشتم حتی اگه بارها شدیدا محتاج ح ...

پینهاد من اینه بهت همین امشب بیدار شو 

نماز بخون و ذکر خدا رو بگو 

و خدا گفته نزدیک ترین موقع به من موقع سجده ست 

___

سجده کن و به من نزدیک شو 
و شبانگاهان برای الله سجده کن 
و بخشی درازی از شب اورا تسبیح گوی

___

موقع سجده باهاش حرف بزن او دعا کن 

بهت قول میدم فردا ام با حال بهتر بیدار شی روحت شارژ میشه ام به خدا نزدیک میشی و دست تو میگیره

دنبالش باشید پیدا میکنید :)

وقتی دیدم کودکی بی گناه در آب‌های کشوری غریب غرق شد، وقتی دیدم کودکی بی گناه در آشوب جنگ، وجودش به چندرغاز فروخته شد  وقتی دیدم در اوج سرما  کودکی بی گناه تا کمر در سطل زباله  بدنبال تکه نانی می گشت و وقتی ... سکوت خدا رو دیدم... 

تا معجره نشونم نده دیه سمتش نمیرم من هرچی ازش میخواستم نداده یعنی من این همه چیز ازش خواستم هیچ کدوم ...

ی خصوصیتی ک ما آدمها داریم فقط چیزهایی رو ک خدا نامیده ب چشممون زیاد میاد 

مثلا شما خانواده خوب نداری ؟سلامتی نداری ؟؟ وضع مالی تقریبا خوب نداری ؟؟؟؟

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
2738
پینهاد من اینه بهت همین امشب بیدار شو  نماز بخون و ذکر خدا رو بگو  و خدا گفته نزدیک ترین ...

ممنونم از انرژی مثبتتون ، من از روزی که شنیدم نزدیکترین مکان به خدا حین سجده هست بیشتر در حالت سجده استغفار می کنم... به امید خدا 

گفتین عدل، مخالف نیستم... اکیدا... فقط یک سوال دارم، کجا قرار عدل برقرار میشه اون دنیا یا این دنیا؟؟ ...

بعصی وقتا عدل این دنیا برا بعضیا آشکار میشه برا بعضیا اون دنیا ، برا بعضیا هم هردودنیا 

بسته ب خواست خداوند داره

وقتی دیدم کودکی بی گناه در آب‌های کشوری غریب غرق شد، وقتی دیدم کودکی بی گناه در آشوب جنگ، وجودش به چ ...

خدا صبرش زیاده .

شاید خدا صلاح دونسته آنطوری .

بعصی وقتا عدل این دنیا برا بعضیا آشکار میشه برا بعضیا اون دنیا ، برا بعضیا هم هردودنیا  بست ...

سوالهام زیادن فقط بهتره ادامه ندم و با سکوت و توکل منتظر خدا باشم تا دلم روشن کنه 

سوالهام زیادن فقط بهتره ادامه ندم و با سکوت و توکل منتظر خدا باشم تا دلم روشن کنه 

هچکس نمیتونه  پی ب خداوندی خدا ببره .چون خدارو هرچقدرم جستجو کنیم بازم کمه .شناخت خدا ، خیلی کار داره .

فقط میتونم بگم از خود خدا کمک بخواه ، خدا هست شاید دیر جوابتو بده صلاحت اونطوری باشع .

فقط ب خودش توکل کن

گفتین عدل، مخالف نیستم... اکیدا... فقط یک سوال دارم، کجا قرار عدل برقرار میشه اون دنیا یا این دنیا؟؟ ...

هم این دنیا هم اون دنیا  

چون ما علم به اسرار غیب نداریم معنی بعضی از کارها و حکمتشون رو متوجه نمیشیم و این رو میزاریم پای بی عدالتی در صورتی که اون چیز به نفع ما بوده 

و نقل از هست از پیامبر که روزی به خونه ای شخصی میرن و یه مرغ  تخم میزاره و این تخم مرغ از بالا به پایین می افته ولی نمی شکنه پیامبر تعجب میکنه  اون شخص که تعجب پیامبر را می بینه میگه ای رسول خدا برای من هیچوقت هیچ اتفاق بد یا بلا یا ناراحتی بوجود نمیاد من اصلا سختی نمی بینم 

پیامبر پا میشه از خونه میاد بیرون میگه جایی که بلا و سختی نیست خداوند هیچ نظری یعنی بهش نداره 

سلسله ای مو ی دوست حلقه ای دام بلاست

هرکه در این حلقه نیست فاقد از این ماجراست 

وای به حال کسی که در این دنیا فارغ از بلای دوست و سختی های خداست

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
2706