2737
2734
عنوان

خدایا کجایی؟؟؟

1829 بازدید | 68 پست

خدایا خدایا پس تو کجایی ؟

من کجای کار اشتباه کردم که دستانت را از من دریغ کردی ؟

خدایا من کجای کار اشتباه کردم که دیگر تو را در قلبم احساس نمیکنم ؟

خدایا من کجای کار اشتباه کردم که دیگر "الا بذکر الله تطمئن القلوب" هم به دلم آرامش نمی دهد؟

خدایا من کجای کار اشتباه کردم که مسحق چنین مجازاتی شدم؟

هر چه بیشتر نشانی تو را می جویم کمتر به مقصد می رسم و گم می شوم

در خلوت من هیچ کس نیست .........

خدایا آرام کن این دریای طوفانی دلم را

قایقم دارد غرق می شود ،آخر تحمل این توفان را ندارد

معجزه نمی خواهم

🍃خدایا کمک مون کن 🍃

امید وصل تو جانم به رقص میآرد  یا رب ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ب خدا ایمان داشته باش و یک دفتر باز کن و فقط ارزوهاتو بنویس  و هرروز آرزوهاتو بنویس و از خدا همیشه بخواه حاجت روات کنه .و شکر گزارش باش 

و نماز جعفر طیار بخون 

خیلی زود جواب میگیری .برا منم دعا کن

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
2738
ب خدا ایمان داشته باش و یک دفتر باز کن و فقط ارزوهاتو بنویس  و هرروز آرزوهاتو بنویس و از خدا هم ...

این دفتری ک تو میگی من یه ساله هروز داره مینویسم پ کو خداتون دلم بدجور شکسته

لایک نکنید
ب خدا ایمان داشته باش و یک دفتر باز کن و فقط ارزوهاتو بنویس  و هرروز آرزوهاتو بنویس و از خدا هم ...

ایمان دارم ولی می خوام حضور خدا رو تو زندگیم احساس کنم... من بنده خدام...حقی به گردنش ندارم آیا؟؟؟ 

این دفتری ک تو میگی من یه ساله هروز داره مینویسم پ کو خداتون دلم بدجور شکسته

نگا .من وقتی این دفتر رو باز کردم هیچوقت ناامید نشدم .منم آدمم .بالاخره اونقدر گرفتاری دارم ولی از خدا ناامید نشدم .ناراخت شدم گریه کردم. ولی تو اوج گریه هام اوج گرفتاریام گفتم خدایا شکرت .

نکا ب خدا ایمان داشته باش .روزای سخت زیادن .اما ما مگه چقدر عمر میخایم بکنیم .روزای خوبت رو بخاطر روز خیلی بهتر خراب نکن .این روزا رو زندگی کن .

و مطمن باش هر چی از زندگی راضی تر باشی خدا بیشتر بهت میده و بیشتر ازروهاتو برآورده می‌کنه چون جذب می‌کنی ارزوهاتو

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 

خدا:

پس اما انسان هنگامی که پروردگارش اورا بیازماید اورا گرامی دارد و به او نعمت بخشد 
مغرور می‌شود و می‌گوید پروردگار مرا گرامی داشته است 
و اما هنگامی که اورا بیازماید پس روزیش را تنگ گیرد(زندگی ش سخت شود ) 
می‌گوید پروردگار مرا خوار کرده است( و فراموش )
هرگز چنین نیس که شما می پندارید 

ایمان دارم ولی می خوام حضور خدا رو تو زندگیم احساس کنم... من بنده خدام...حقی به گردنش ندارم آیا؟؟؟&n ...

حصور خدارو احساس نمیکنی؟! جلو بینی و دهنت رو بگیر فقط یک دقیقه .ببین میتونی اصلا نفس بکشی .؟؟!

همین ک الان داری نفس میکشی و خدا بهت اجازه زندگی داده یعنی حضور خدا .روح خدا در وجود ما دمیده شده .این یعنی حضور خدا .

خدارو دست کم نگیر 

خیلیا ک از خدا بد میگن .خدارو نشناختن .اول باید خودت ب خودت امید بدی باید خودت ایمان داشته باشی خدا هست خدا یارین می‌کنه .همش مثبت نگر باشی 

نگا .من وقتی این دفتر رو باز کردم هیچوقت ناامید نشدم .منم آدمم .بالاخره اونقدر گرفتاری دارم ولی از خ ...

هميشه یه جوری قانع کردین خودمون رو ... بهتره اینبار هم  ب طریقی قانع کنیم خودمون رو... 

2706