2204

حنا؟

همش به هم ریخته اس !!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛      کصافط میلیاردر شده    خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی   هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒             چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                             هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی   😂     یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم. نامه ای ب فرزندم»»» تا وقتی ایرانم کنسلی😂😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

کجاااااس کوووو

میشه واس رسیدن به عشقم و خوشبختیمون ی صلوات بفرستی 😍❤ تیکر روز عقد و رسیدن به عشقمه.. خدایا هرچی خودت صلاح میدونی خودت ی کاری کن سخت گیریای خانواده تموم بشه ماهم بعد چندسال به هم برسیم 😔🖤 

توروخدا فقط بچه  دوسه ساله روارایش نکرده باشی

اگر کار میکنین تا خانوادتون راحت تر زندگی کنن اگر   بیشتر حوصله میکنین تا مادر بهتری باشین اگر شب بیدار میمونین درس میخونین تا مستقل بشین اگر کتاب میخونین تا مسائل رو بهتر درک کنین  اگر برای سبز شدن چراغ عابر پیاده صبر میکنین اگر فحاشی نمیکنین و مزاحم همسایه هاتون نمیشین و روی محل عبور عابر پارک نمیکنین اگر توزندگی کسی دخالت نمیکنین  و کسی در ازای اینا ازتون تشکر نکرده من تمام قد ازتون تشکر میکنم که دنیا رو تبدیل به جای بهتری کردین 
2050

خوجمله

مشکلات زندگیمون شده عین دستمال کاغذی         یکیو برنداشته اون یکی میاد      💔💔      یه دختر تقریبا17 سالم😊    کلی مشکل دارم و هیچکدومم حل نمیشه         حال دلم چندان خوب نیست💔 ارزوم مث بقیه دخترا و دغدغم لباس و رل و ازدواج و ارایش نیست        تنها دغدغم مشکلات خودمه پاهام, دندونام💔😭   خیلیا مسخرم کردن خیلیا سوال پرسیدن خیلیا حرفای زیادی زدن که دلم شکسته خیلی جاها بغض کردم از حسرت خیلی جاها حسرت تو دلم موج زده و خیلی جاها مقایسه شدم با دخترایی که مشکل ندارن خداروشکر 😇 از خدا میخوام که تو این سال جدید تا سال بعدی منو بلند کنه و روحیمو عوض کنه مشکلاتمو حل کنه اگرم راضیه همینجوری بمونم و کارم گریه و غصه باشه عمرمو همونجا تموم کنه که عذاب نکشم. لطفا از ته دلتون یه دختر جوون که اینقدر ناراحته رو دعا کنید بلکم تا سال بعد این امضارو عوض کردم و بجاش امضایی نوشتم ک درمورد حل شدن مشکلاتم باشه ممنونم .                           تورک قیزیام😕            

قشنگه ولی مناسب بچه نیس

💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
2051