2726
عنوان

گاهی نفرت، گاهی عشق به نامزدم

220 بازدید | 12 پست

از وقتی اون رفتار رو از شوهرم فهمیدم ( تو تاپیک قبلی ها گفتم ،ما یه ماهه عقد ایم و فهمیدم تا یه هفته قبل بله برونمون x چت میکرده و کلا یه اکانت برا این کارا داشته ) حسم بهش عوض شده . نمیتونم مثل قبل دوسش داشته باشم . بعضی اوقات مخصوصا وقتایی که پیشمه حس میکنم عاشقشم ، بعضی اوقات که اون قضیه یادم میاد حس نفرت میگیرم و از آینده میترسم . میترسم دوباره این کارش رو تکرار کنه. خیلی اذیتم میکنه این قضیه ، نمیدونم چطور میتونم خودم رو اروم کنم 😭😭😭😭

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7978839/بچه-ها-درباره-این-خانوم-چی-دارین-بگین-بیاید-فوری&n ...

اینو گزارش میزنی صلوات میفرستم برای هرکی که زد هرکی زد لایک کنه

برام فرستاد یه قلب بنفش💜 شاید میخواد اون بازم بزاره سر به سرم♡وزن شروع7۸☆وزن فعلی☆۶۴☆وزن هدف ۵۶
2728

گذشته ی یکدیگر را شخم نزنید🥰

کاربرکیمیاجون ۱ هستم،کاربر۹۱(من باب اطلاع دوستان قدیمی ذکر شده و هیچ ارزش قانونی دیگر ندارد)  من‌ 🧚‍♂️مادر یک فرشته آسمانیم 🧚‍♂️که در دستان خدا آرمیده... .بعد بارداری ام ان شاءالله دوباره استارت ورزش رو میزنم،عاشق آدمایی ام که خودشون رو خیلی دوست دارن...با همین کاربری ادامه میدم😊🌹
حق  داری  من بودم تموم‌میکردم  البتع اگ عاشقش بودم برام سخت بود ولش کنم  الان ...

مگه طلاق ب این آسونی هاس؟

طلاق بگیرم ی جور بدبختم ، الانم ک دارم ادامه میدم ی جور

گذشته ی یکدیگر را شخم نزنید🥰

عریزم ما ۴ ماه و نیم آشنایی مون بود ، تو کل این دوران ادامه میداد، دقیقا آخرین چتش برا یه هفته قبل بله برونمون بود . یعنی اون موقه ک من با ذوق میرفتم لباس نامزدی بخرم، اون با یکی دیگه عشق بازی میکرد 😭😭😭😭

عریزم ما ۴ ماه و نیم آشنایی مون بود ، تو کل این دوران ادامه میداد، دقیقا آخرین چتش برا یه هفته قبل ب ...

بروید یک مکان مقدس و زیارتی ازشون قول بگیرید که ادانه ندهند.

کاربرکیمیاجون ۱ هستم،کاربر۹۱(من باب اطلاع دوستان قدیمی ذکر شده و هیچ ارزش قانونی دیگر ندارد)  من‌ 🧚‍♂️مادر یک فرشته آسمانیم 🧚‍♂️که در دستان خدا آرمیده... .بعد بارداری ام ان شاءالله دوباره استارت ورزش رو میزنم،عاشق آدمایی ام که خودشون رو خیلی دوست دارن...با همین کاربری ادامه میدم😊🌹
قول گرفتم. ولی ب نظرم قول ارزشی نداره 

سخت هست.ان شاءالله سر قولشان می مانند