2733
2734
عنوان

کار اینترنتی

83 بازدید | 15 پست

کار اینترنتی خوب سراغ ندارید ؟

مثل ادمینی و ... 

نوشته بود خدایا:بابت همه چیزایی که به صلاحمون نبود و نشد شکرت:)حتی اگه براش گریه کردیم حتی اگه براش غر زدیم و شاکی شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو دیوار سرچ بزن

اونجا زیاد مطمئن نیست

نوشته بود خدایا:بابت همه چیزایی که به صلاحمون نبود و نشد شکرت:)حتی اگه براش گریه کردیم حتی اگه براش غر زدیم و شاکی شدیم...
2738
عکسای اینجوری درست میکنم و اموزش میدم و بک گرانداشو میفروشم. باید برا خودتون تبلیغ کنین

با فوتوشاپ؟

اونجا زیاد مطمئن نیست

هیچ جا مطمئن نیست

فضای مجازی کلا مطمئن نیست

اتفاقا دیوار چون اگهی میزارن و پول میدن یه مقدار کم مطمئنتره

بعد تو میخوای ادمین بشی

باید اونا به تو اعتماد کنن

برعکس شده!!😄😄

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
هیچ جا مطمئن نیست فضای مجازی کلا مطمئن نیست اتفاقا دیوار چون اگهی میزارن و پول میدن یه مقدار ...

من توی دیوار چند تا از کاراهارو انجام دادم بخاطر همین میگم هیچکدوم هم اونی که آگهی کردن نبود و الکی پول پرداخت کردم بخاطر همین میگم 

بله

خب من با فوتوشاپ بلدم تا حدودی کار کنم

من توی دیوار چند تا از کاراهارو انجام دادم بخاطر همین میگم هیچکدوم هم اونی که آگهی کردن نبود و الکی ...

نه دیگه

پول بدی کلاهبرداری

من گشتم تو دیوار ادمین یه روسری فروشی شدم تو اینستا

البته ۱۰ روز بیشتر نموندم

خیلی سرش شلوغ بود

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
نه دیگه پول بدی کلاهبرداری من گشتم تو دیوار ادمین یه روسری فروشی شدم تو اینستا البته ۱۰ روز بی ...

حقوقش چقدر بود؟

2706