2733
2734

من،دوماه بیشتره بیرون نرفتم بگردم

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم😢 حال من الان واقعا نیاز به گریه داره. بغض داره خفم میکنه. به زور جلو خودمو گرفتم.چون بچه م ج ...

حالتو کاملا میفهمم،ولی جلوی بچه ت هیچوقت گریه نکن،اگه نشد برو توالت یکم گریه کن سبک بشی

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
چرا عزیزم؟😢

ویار دارم😭

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2731
عزیزم😭 چقد منی تو

مشکلمو فقط خدا می‌تونه حل کنه،هر وقت تنهام انقد بهش فکر میکنم واسه همین گریه م میگیره

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
حالتو کاملا میفهمم،ولی جلوی بچه ت هیچوقت گریه نکن،اگه نشد برو توالت یکم گریه کن سبک بشی

ممنون ازینکه درکم کردی😢 خیلی دلم گرفته خییلی. دلم میخاد برم تو تراس آهی بزنم زیر گریه😭😢😢😢

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
مشکلمو فقط خدا می‌تونه حل کنه،هر وقت تنهام انقد بهش فکر میکنم واسه همین گریه م میگیره

اگر دلت خواست برامون تعریف کن سبک بشی قربونت برم😭😢

منم یه مشکلی دارم عین خوره افتاده به جونم خودم دارم میبینم ذره ذره داره آبم میکنه هرچقد هم فکر میکنم به جایی نمیرسم یه لحظه هم ولم نمیکنه واقعا درمونده شدم نمیدونم چیکار کنم

2738
ممنون ازینکه درکم کردی😢 خیلی دلم گرفته خییلی. دلم میخاد برم تو تراس آهی بزنم زیر گریه😭😢😢😢

دل منم خیلی گرفته از مادرم از همسرم آه ‌خدا جون کمکم کن  

شماهم بچتو زود تربخوابون برو اتاق گریه کن اگه مشکلمون حل نشه لااقل سبک میشیم من امروز دوبار گریه کردم ی چیزی روی قلبم سنگینی‌میکنه

میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید   
منم یه مشکلی دارم عین خوره افتاده به جونم خودم دارم میبینم ذره ذره داره آبم میکنه هرچقد هم فکر میکنم ...

قربون دلت برم😭🌹 با این دل گرفته م از خدا میخام کمکت کنه🙏 نمیدونم با این حالم خدا به حرفم گوش میده یانه

اگر دلت خواست برامون تعریف کن سبک بشی قربونت برم😭😢

اگه از اول بگم طولانیه،ولی یه تاپیک زدم با عنوان دیسپلازی که اگه کسی مشکلی مثه مال منو داشت باهاش حرف بزنم ولی تا الآنم کسی نبوده،شما اگه خواستی میتونی اونجا بخونیش،الان انقدصدام میکنن شاید وسط حرفا رفتم

2706