2737
2739
عنوان

بیایید شخصیت یا ماه تولد همدیگر رو حدس بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 172 پست
مردادی

نه

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه راست میگی ؟  کی می بینمش؟

آقا الکی نگی شاید اصن عشق نداری آخرش میخوای راستشو بگی😂

🌙🌙🌙                                                                زندگیم بین دو بیت شعرمونده 😐                          🌙 سعدی می گوید :برخیز و مخور غم جهان گذران             🌙 تا برمیخیزم حافظ می‌گوید :                                       🌙بنشین و دمی به شادمانی گذاران                                  🌙 فعلا نیم خیز ماندم تا تکلیفم                                       🌙در ده بیت بعدی معلوم شود.                                        🌙 😐✋
هورا، احسنت، هزار آفرین دختر خوب و نازنین👌👌😍😍❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏...

😃😆😆😆😆😆🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣😎😎😎👌

:)💛🌻 دختربچه ۱۳ساله کارت ملی نداره،اجازه گرفتن گواهینامه نداره،اجازه مسافرت رفتن نداره،حق رای دادن نداره،هیچ کارتجاری ومالی ای نمیتونه انجام بده و صلاحیت انجام هیچ کاری رو نداره! اما صلاحیت کافی برای"بله" گفتن سرسفره‌ی عقد رو داره😊 خودتون‌متوجه هستید دیگه؟💛🌻🚫درخواست دوستی ندید بخصوص آقایون،قبول نمیکنم،باتچکر🤌🏻  برای مدتی off....
2731
آقا الکی نگی شاید اصن عشق نداری آخرش میخوای راستشو بگی😂

نه باور کن پسر همسایمون رو دوست دارم 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
2738
همه ماهها رو گفتن دیگه چیزی نموند تو معلومه یه  بهمنی بی ادبی

نه فروردین 

مگه من چی گفتم ؟🤕😳

نه باور کن پسر همسایمون رو دوست دارم 

اونو که همین فردا پس فردا میبنیش باز😂

🌙🌙🌙                                                                زندگیم بین دو بیت شعرمونده 😐                          🌙 سعدی می گوید :برخیز و مخور غم جهان گذران             🌙 تا برمیخیزم حافظ می‌گوید :                                       🌙بنشین و دمی به شادمانی گذاران                                  🌙 فعلا نیم خیز ماندم تا تکلیفم                                       🌙در ده بیت بعدی معلوم شود.                                        🌙 😐✋
عه فروردینی😂

اره 

حالا نگفتی چرا بهم میگی بی ادب 😔

2706