2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم زنگ زد دعوا 🥲🥲🥲

1965 بازدید | 64 پست

بچها ما بعد از سالیان اولین سفر مشترک مون می‌خواستیم بریم شمال... اصلا قصد مون موندن نبود ینی می‌خواستیم با دوست شوهرم بریم از این شهر به اون شهر... همش هم ۵روز مرخصی دارن شوهرم و دوستش ...

حالا خواهر شوهرم میخواد بره رشت زندگی کنه ... مادر شوهرم میگه شما که میخواین برین بیاین همه باهم بریم اسباب کشی...

هستین بقیه شو بگم .؟؟؟؟؟؟

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بگ

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من و شوهرمم توی رو درواسی ... همه چیو از قبل برنامه ریختیم ... هماهنگ کردیم ..‌. امروز مادر شوهرم اوقات تلخی کرد که شما میخواین دیرتر بیان تا ما بریم کارا رو انجام بدیم شما برین خوش خرم تفریح تون رو بکنین و همه چی آماده باشه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بگو دوتا کارگربگیرین الآن همه کارگرمی گیرن

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم

بنظرم بهتره رو راست بهشون بگین ما برنامه ریزی کردیم و قول و قرار گذاشتیم متأسفیم خیلی دوست داشتیم بیاییم و تمام اجازه ندین کش پیدا کنه هر چی هم گفت بگین بله درسته ولی دیگه نمیشه کاریش کرد 

شوهرم گفت آره دقیقا میخوایم همین کارو رو بکنیم بعد از یه سال میخوایم یه سفر دوتایی بریم خوش بگذرونیم همشم ۵روز وقت داریم... مادر شوهرم میگه پس شما داداش و آبجی تو ببر همین جوری که میرین رشت بذارین ...‌  شوهرمم عصبانی شد گفت یه سفر چش ندارین به ما ببینین ... اصلا میخوایم دیر تر بریم که سفرمون خراب نشه شما رو هم نمی‌بریم...

2706