2737
2734
عنوان

دیروز یه کودک کار.. (مواظب باشید به خاطر بچگیشون گولتون نزنن)

| مشاهده متن کامل بحث + 1180 بازدید | 92 پست
اتفاقا به نظر من برای کودکان کار لقمه درست کنیم بهشون بدیم بهتره تا چیزی ازشون بخریم هرچه قدر بیشتر ...

آخی خدا خیرت بده شما نیتت خیره ولی بعضیاشون از احساسات مردم سوء استفاده میکنن

همون لقمه که گفتید بهترین گزینه ست

جان فدایِ آنکه ناپیداست باد 🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌ترسن بچه شون بدزدن تجاوز کنند و...

نمیدونم والا،... شایدم اصلا بچه خودشون نیستن، شایدم هستن😔

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
یبار به ما هم گفتن برامون از اون مغازه خوراکی بخرین  بعد ما گفتیم خب بیا پول بدیم بهت خوراکی ...

احتمالا قرار بوده 

به هوای خرید بیسکوییت برید داخل مغازه و با یه بسته پر چای و قند و شکر و برنج و ماکارونی بیایید بیرون اونم اون بسته معیشتی رو ببره پس بده به مغازه دار و پولش رو بگیره

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2728

اینجور آدما گند زدن به اعتماد و مهربونی مردم!

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
احتمالا قرار بوده  به هوای خرید بیسکوییت برید داخل مغازه و با یه بسته پر چای و قند و شکر و برن ...

رفتیم داخل مغازه فقط خوراکی خریدیم دادیم بهشون

خوبیش اینه گیر ندادن چای و روغن بخر😷

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
من شنیدم نوزادها دزدی یا کرایه ای هستن طفل معصوما 😔

اخی😢

2738
خوش شانس بودید 

آره واقعا آخه یکی دو تا هم نبودن.... 10 تا بچه بودن🙂

آخی خدا خیرت بده شما نیتت خیره ولی بعضیاشون از احساسات مردم سوء استفاده میکنن همون لقمه که گفتید به ...

عزیزم♥️♥️♥️

دقیقا حرف شما ام درسته متاسفانه این بچه ها از همون کوچیکی هزار راه کلاه برداری رو یاد میگیرن در حالیکه هیچ گناهیم ندارن 

یا علی...ادرکنی...🌸 انسان با امید حتی بدون بال میتونه پرواز کنه….🍀🍀🍀
مواظب باشید میبرن اونجا با مغازه دار قبلا هماهنگن بعد حسابی تو خرج میندازنتون

بله اين شگرد جديدشونه 

چون يه مدته اطلاع رساني شده كه به بچه هاي كار پول ندين و ازشون جنس نخرين مردم كمتر اينكار رو ميكردن بعد ميگفتن كه به جاي پول براشون مواد خوراكي بخرين كه بخورن اونا هم كه خيلي زرنگ اند از همين شگرد استفاده كردن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
منم اینجا دوسه ماه به یکی کمک مالی میکردم بعد بهش گفتم آدرس بده دخترخالهام همشهریته بیاد دورادور ببی ...

بقول نی نی یار اگه پول ندارن پس پول نت و گوشی  از کجا میارن میان نی نی سایت

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706