2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد اسم آنیل

1548 بازدید | 29 پست

میخوام اسم دخترمو بزارم آنیل ولی میگن اسم مشترک هستش حالا یکم دودلم ک بعد ها بهم نگن چرا اسم پسر گزاشتی رو دخترت ولی از ی طرفی هم خیلی دوسش دارم خیلی خوش آواهستش 

ب نظرتون چیکارکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یاد انابل افتادم،بدک نیست

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2738

گلم هرچی دوووست داری بزار 

اسم سلیقه ای کاری به حرف بقیه نداشته باش 

.اون کاری رو انجام بده که تودلته .. انشالله بسلامتی ❤️

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️

خوبه ولی برا پسر مناسب نیست فکر کن پیرمرده بره ثبت احوال بپرسن اسمت؟ بگه انیل 😐😐😐

عین ابر بهار گریه کردم کسی نبود پای حرفام بشینه کسی پایه نبود بریم بیرون ☹ تنها بودم تا تو اومدی ❣🥲 فرق زیادی نکرد فقط یکی رف تو قلبم ❤

آنیل رو برای دختر بیشتر به کار میبرن 

اسم منم بین دختر و پسر مشترکه ولی چون بیشتر روی دختر میزارن تا حالا کسی بهم نگفته اسمت پسرونست مهم آوا و معنیه اسمه عزیزم که آنیل خیلی خوشگله 

آنچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو                                         تو خداوند آرزوهای محالی                                                عاشق خودمم چون هیچ وقت خسته نمیشم و دست از جنگیدن برای رسیدن به آرزوهام برنمیدارم                                             یه دختر قوی ....
2706