2733
2734

۱۲ روز بعداز تزریق آمپول hcgبی بی چک زدم یه هاله کمرنگ افتاد و بعداز ۲ روز یعنی ۱۴ روز بعداز تزریق بی بی چک زدم پررنگتر بود تو همون دقیقه های اول هاله  افتاد و پررنگ تر شد.بنظرتون مثبتش کاذبه؟اثر آمپوله هنوز ؟

تو عکس پایینی مربوط به ۱۲ روز بعداز امپول و بی بی چک بالا مربوط به ۱۴ روز بعداز امپوله 

اره کاذبه...تا۱۴روز...بذار یا بشه۱۷-۱۸روز...یا از موعدت بگذره..چون من از ایم امپول استفاده کردم...بذار موعدت بشه انشالله مثبته

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه اگر منفی بود که باید خطش کمرنگ تر میشد 

نمیدونم والا...من تجربه خودمو گفتم...ولی بازم تا موعدت صبرکن..استرسم از خودت دور کن همین استرس نمیذاره بگیره

کاربر مثلا محترم..اگه یه چی گفتی و ی چی خلاف میلت جواب دادم و دوباره ی چی گفتی و جوابتو ندادم..دلیلش فقط یه چیزه.اونم اینه جوابی ک میفرستی رو نخونده حذف میکنم🤣🤣چون اگ قرار بود قانع بشی با همون جواب اول میشدی..پس بحث بیخودیه..