2737
2734
عنوان

این هفته مهمونی ۲۰ نفره دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 142 پست
با شکم حامله اینهمه کاررر؟

مهمونایی که دارم همشون فامیل درجه یک هستن و خیلی وقتم هست خونم نیومدن میخوام سنگ تموم بزارم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
شوخی میکنن بچه ها😂

اوهوم اخه بعضیاکم میخورن فک کردم دیگه تاچه حدمیتونن کم بخورن

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ساده و خوشمزه است، من دوستش دارم سیب رو خرد میکنیم با کرفس و گردو توش یا مویز میریزن یا انگور ...

ممنون عزیزم

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
2728
سالاد والدورف، متفاوت و خوشمزه است

من الان رفتم دیدم آینو اگه تو خانواده ما درست کنند همه از ترس ببخشید (روان شدن معده) نمی خورن 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
2738
من الان رفتم دیدم آینو اگه تو خانواده ما درست کنند همه از ترس ببخشید (روان شدن معده) نمی خورن 

چرا؟

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
میشه توضیح بدی راجعبش؟

یه سالاد خیلی خوشمزه است

سیب رو خرد میکنیم با کرفس و گردو

توش یا مویز میریزن یا انگور یا کشمش، اصلش انگور هست.

سسش هم مایونز و نمک و شکر و خامه ی ترش و ابلیمو هستش و ادویه

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
چرا؟

یه جوره سس مایونز با انگور یا میوه  البته میگم  ما جنوبی هستیم. برا همین نمیخورن 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱
میخوام مرغ بزارم وقورمه سبزی و آش بایه چیز دیگه  دسر وسالاد پیشنهادبده

بنظرم سوپ بزاری بهتره تا آش

مرغ وقورمه سبزی هم عالیه.... سوپ جو درست کن... سالاد فصل...چیزایه اضافی دیگه مثل کشک بادمجون و الویه وسالاد ماکارونی وحلوا وچمیدونم اینا نزار که وقتت الکی گرفته بشه... 

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
😂نه بابا زشته ۳تا مرغ میزارم بااینکه ۴نوع غذادرست میکنم

خوب میکنی 😂 وگرنه اینجا خیلی معروف میشی😂

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706