2737
2734
عنوان

کمکککککککککککککمممممم کنینننننننننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 40 پست
یهوی از اول اینجوری! نمیشه ک بنده خدا زخم معده میگیره  منم دوست دارم لاغر بشم اما خب هرجور حسا ...

تو که خوبی خوشبحالت من ۶۸و۶۹ام

The moon can't be yours, if you fear the height of the sky!🌙🌙
یهوی از اول اینجوری! نمیشه ک بنده خدا زخم معده میگیره  منم دوست دارم لاغر بشم اما خب هرجور حسا ...

میخاس شامو حذف کنه . خوب میانوعده هم میتونه بخوره.

فقط یه‌واحد میوه یا ترد با چای و از اینا 

همممون  ولی بویی از انسانیت نبردیم. اکثر مغزا زنگ زدس یا ژن خوک دارن بعضیا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخاس شامو حذف کنه . خوب میانوعده هم میتونه بخوره. فقط یه‌واحد میوه یا ترد با چای و از اینا 

خدا کنه جواب بده اینجوری

تو که خوبی خوشبحالت من ۶۸و۶۹ام

خب منم رعایت نکنم مث تو میشم دیگ

من یهو اینجوری شدم 

کرونا گرفتم بعدش انقدر تغیر کردم و چاق شدم ک هرکی منو میبینه میگه چه تپل شدی🤭🤭

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍
2728
خب منم رعایت نکنم مث تو میشم دیگ من یهو اینجوری شدم  کرونا گرفتم بعدش انقدر تغیر کردم و چاق ش ...

نزار چاق شییی مرضه بخدا مرض

این چه حرفیه شام نخوری پیرزن میشی اصلا نای حرف زدن واست نمی‌مونه ناهار نخور و سردی نخور و به جاش گرمی بخور.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
نزار چاق شییی مرضه بخدا مرض

آره دنبال اینم ک لاغر بشم 

ورزشای لاغریو دیدم میخوام انجام بدم 

و اینک ما خانواده ی مامانم استعداد چاقی دارن لامصب از همین میترسم

برای رسیدن به آرزوم یدونه صلوات بهم هدیه کنید 🙏❤🤍
این چه حرفیه شام نخوری پیرزن میشی اصلا نای حرف زدن واست نمی‌مونه ناهار نخور و سردی نخور و به جاش گرم ...

ناهار نخورم؟اره بعضیام گفتن ناهارو حذف کنم بهتره...مرسی عزیزم

2738
آره دنبال اینم ک لاغر بشم  ورزشای لاغریو دیدم میخوام انجام بدم  و اینک ما خانواده ی ماما ...

منم تنها استعدادمون چاقیه😂😂

ناهار نخورم؟اره بعضیام گفتن ناهارو حذف کنم بهتره...مرسی عزیزم

بله ناهار نخورید.

عکس پروفایلم حکیم خیراندیش هستند . ایشون پزشک و استاد دانشگاه طب سنتی هستند و تو روسیه و ارمنستان تحصیل کردند  و پسر نیوزیلندی رو که هیچ دکتری تو اروپا  نتونست درمان بکنه ایشون تو دوازده ساعت درمان کردند. ایشون فقط بیماری های لاعلاج میپذیرن . اگه وقت کردی برو تاپیک مزاج شناسیم ، مزاج شناسی رو از طریق لینک پست اول یاد بگیرید احیانا لینک باز نشد بگید لینک جدید براتون بذارم . این دوره مزاج شناسی، رایگان توسط خود حکیم خیراندیش تدریس شده است. مزاج شناس باشید😉 اللهم عجل لولیک فرج یا امام زمان همه چیز من همه دار و ندارم فدای وجود شما یا صاحب الزمان خیلی دوست دارم از ته دلم شما رو محکم بغل کنم دست هاتون رو ببوسم و بذارم روی چشمام تو همانند شعر موزونی هستی که مولانا بسراید و موذن زاده آن را بخواند😍                                                         
غذا کم بخور....شیرینی و تنقلات نخور اصلا تا وقتی که به وزنی ک میخوای برسی...ورزشم بکن....اینکه یه وع ...

ببینم چی میشه مرسی گلم

ببینم چی میشه مرسی گلم

من با این روش از 80 رسیدم 60 .الانم دقیق نمیدونم چندم ولی هر کی میبینتم باورش نمیشه چطور انقد سریع لاغر کردم ..هیچ وعده ای رو هم حذف نکردم...رژیم بگیر برا سلامتی بدنش نه آسیب زدن بهش   

2706